Spin-off "G.I. Joe", "Paranormal Activity 7" rok później

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Spin-off+%22G.I.+Joe%22%2C+nowe+%22Paranormal+Activity%22+rok+p%C3%B3%C5%BAniej+w+kinach-139090
Spin-off "G.I. Joe", "Paranormal Activity 7" rok później
Do tego powinniśmy się przyzwyczaić w roku szalejącej pandemii COVID-19, a jednak w momencie, kiedy do kin wchodzą pierwsze duże hollywoodzkie produkcje, decyzja Paramount Pictures smuci. Studio postanowiło bowiem spisać ten rok na straty i po raz kolejny zmieniło kalendarz swoich premier. W niektórych przypadkach są to zmiany radykalne.

Paramount Pictures zrezygnowało z październikowej premiery widowiska "Snake Eyes" będącego rebootem/spin-offem "G.I. Joe". Obraz wejdzie do kin rok później, bo w październiku 2021 roku.

O rok przesunięta została również premiera nowego "Paranormal Activity". Horror miał trafić do kin w marcu 2021 roku, a pojawi się w marcu 2022 roku.

Mamy też jedną optymistyczną wiadomość. Paramount Pictures ogłosiło również datę premiery "Scream 5". Najnowsza odsłona przebojowego cyklu slasherów "Krzyk" w Ameryce zadebiutuje 14 stycznia 2022 roku.


Jedyną dużą premierą Paramount Pictures na ten rok pozostaje "Coming 2 America", czyli sequel hitu z 1988 roku pod tytułem "Książę w Nowym Jorku". Komedia ma trafić do kin w połowie grudnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones