Kultowa seria slasherów wróciła! Nowy "Krzyk" od dziś w kinach

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Kultowa+seria+slasher%C3%B3w+wr%C3%B3ci%C5%82a+Nowy+%22Krzyk%22+od+dzi%C5%9B+w+kinach-145142
Kultowa seria slasherów wróciła! Nowy "Krzyk" od dziś w kinach
Nie mogliście się doczekać nowej, piątej już odsłony kultowej serii "Krzyk"? Od dzisiaj (piątek, 14 stycznia) film w reż. Matta Bettinelli-Olpina i Tylera Gilletta jest już w kinach!

Nowy "Krzyk" - sprawdźcie, czy jest to godna kontynuacjaDo tej pory fani horroru musieli polegać na opiniach krytyków, którzy mieli okazję zobaczyć film na pokazach specjalnych. Teraz sami będą mogli ocenić, która z części cyklu najbardziej im się podoba. Trzeba jednak powiedzieć, że krytycy dość zgodnie uznali, że zmarły w 2015 roku twórca serii i król horroru Wes Craven z nowego filmu byłby bardzo dumny. Są tu czytelne nawiązania do pierwszej części (z 1996 roku), sprawna narracja, humor, dystans i oczywiście odpowiednio dawkowana groza. Jednym słowem, panuje opinia, że nowy "Krzyk" to po prostu świetna zabawa.


Kogo zobaczymy w nowym "Krzyku"?Poza gwiazdami znanymi doskonale z poprzednich części – Neve Campbell, Courteney Cox i David Arquette – w filmie występują także młodzi aktorzy. To m.in. Melissa Barrera, Mason Gooding, Jenna Ortega, Jack Quaid i Dylan Minnette, który jest wielkim fanem serii i sam zgłosił się do twórców filmu, a ci z entuzjazmem wzięli go na pokład!

Zwiastun filmu "Krzyk"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones