Stewart i Seydoux w nowym filmie Davida Cronenberga

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Stewart+i+Seydoux+w+nowym+filmie+Davida+Cronenberga-142206
Stewart i Seydoux w nowym filmie Davida Cronenberga
źródło: Getty Images
autor: J. Countess
Léa Seydoux i Kristen Stewart zagrają u boku Viggo Mortensena w nowym filmie Davida Cronenberga zatytułowanym "Crimes of the Future". W obsadzie znaleźli się także Scott Speedman, Welket Bungué, Don McKellar i Lihi Kornowski.

Akcja filmu ma się rozgrywać w niedalekiej przyszłości, gdy ludzkość w wyniku tzw. Syndromu Przyspieszonej Ewolucji zaczyna zmieniać się pod względem biologicznym.  Podczas gdy niektórzy doceniają nieograniczony potencjał transhumanizmu, inni próbują go kontrolować. Saul Tenser jest uwielbianym performerem, który zdecydował się poddać SPE i w efekcie w jego ciele zaczęły wyrastać nowe, nieoczekiwane organy. Wraz ze swoją partnerką Caprice bohater zamienił usuwanie tych narządów w spektakl, który lojalni fani mogą oglądać w czasie rzeczywistym. Gdy Tensera na celownik biorą rząd oraz dziwna subkultura, artysta musi rozważyć, jak mógłby wyglądać jego najbardziej szokujący występ.

Praca z Davidem Cronenbergiem oznacza podróż do świata, którego nikt wcześniej nie odkrył - przyznał w oficjalnym oświadczeniu producent "Crimes of the Future" Robert Lantos - Każda nasza współpraca była ekscytującą przygodą, a niezachwiana wizja Davida jest tym, czym powinno być prawdziwe kino. Lantos pracował wcześniej z reżyserem przy "Crash", "eXistenZ" i "Wschodnich obietnicach".
 
Zdjęcia mają odbyć się w dniach 2 sierpnia - 10 września. Lokacji dostarczą m.in. Ateny i Pireus. "Crimes of the Future" będą pierwszym filmem Cronenberga od czasu "Map gwiazd" z 2014 roku. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones