Elliot Page ma nowy projekt. Wyprodukuje adaptację youngadultowej powieści

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Studio+Elliota+Page%27a+przeniesie+na+ekran+youngadultow%C4%85+powie%C5%9B%C4%87+%22The+Darkness+Outside+Us%22-155154
Elliot Page ma nowy projekt. Wyprodukuje adaptację youngadultowej powieści
źródło: Getty Images
autor: Michael Loccisano
PageBoy Productions, czyli studio prowadzone wspólnie przez Elliota Page'a, Matta Jordana Smitha i Tucka Dowreya, ma nowy projekt. Nabyło prawa do adaptacji youngadultowej powieści Eliota Schrefera "The Darkness Outside Us".

O czym opowiada "The Darkness Outside Us"?


Powieść "The Darkness Outside Us" Eliota Schrefera trafiła na księgarskie półki w 2021 roku. Opowiada ona o dwóch wkraczających w dorosłość mężczyznach z wrogich sobie krajów, którzy zostają wysłani w komos z misją ratunkową. Szybko okazuje się, że jeśli chcą przeżyć, muszą współpracować, a kluczem do przetrwania może być miłość.Jesteśmy dumni, że możemy wspierać niezwykłe dzieło Eliota. "The Darkness Outside Us" to dokładnie taka historia, jakie chcemy promować w PageBoy – wywrotowa i głęboko humanistyczna. To złożona historia miłosna, nowatorski thriller i wypełniona zwrotami akcji kosmiczna epopeja. Nie możemy się już doczekać, aż podejmiemy kolejne kroki w kierunku przeniesienia jej na wielki ekran – czytamy w oświadczeniu studia.

Czego najbardziej życzyłbym sobie dla swojej powieści? Sprawnej, młodej i zmotywowanej firmy produkcyjnej, o której jest głośno w Hollywood – i to właśnie dostałem dzięki PageBoy Productions. Jestem bardzo podeskscytowany ich wizją adaptacji "The Darkness Outside Us". To zaszczyt, że w  ten projekt zaangażowane są takie talenty jak Elliot, Matt i Tuck oraz reszta oddanej ekipy – skomentował Schrefer.

Powieść "The Darkness Outside Us" przyniosła Eliotowi Schreferowi m.in. Stonewall Honor Book Award. W październiku ukazała się druga część zatytułowana "The Brightness Between Us".

Ostatnie projekty Elliota Page'a. Zobacz zwiastun 3. sezonu "The Umbrella Academy"


Elliota Page'a mogliśmy ostatnio zobaczyć w trzecim sezonie "The Umbrella Academy", w którym zagrał postać Viktora Hargreevesa (zwiastun poniżej). Aktualnie jego filmografię zamyka dramat "Close to You". Zadebiutował on na ubiegłorocznym festiwalu filmowym w Toronto. Na etapie postprodukcji jest animacja "Naya Legend of the Golden Dolphin", w której aktor użycza głosu jednej z postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones