Gwiazdor "Juno" ogłosił, że jest transpłciowym mężczyzną

indieWIRE / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazda+%22Juno%22+og%C5%82osi%C5%82a%2C+%C5%BCe+jest+transp%C5%82ciowym+m%C4%99%C5%BCczyzn%C4%85-140442
Gwiazdor "Juno" ogłosił, że jest transpłciowym mężczyzną
źródło: Getty Images
autor: Dia Dipasupil
Znany dotąd jako Ellen Page gwiazdor "Juno" i ostatnio także serialu "The Umbrella Academy" poinformował na swoim koncie na Instagramie, że jest transpłciowym mężczyzną i zmienił swoje imię na Elliot. "Jestem szczęśliwy, że tu jestem. Że dotarłem do tego miejsca w swoim życiu" – napisał. 

W swoim publicznym liście Elliot wyraża także swoje podziękowania dla wszystkich osób, które wspierały go w tej podróży. "Nie umiem wyrazić tego, jak niezwykłe jest to, że w końcu kocham, kim jestem i mogę pokazać prawdziwego siebie". Page zapewnił także, że teraz on oferuje swoją pomoc wszystkim w podobnej sytuacji i będzie kontynuował dążenie do tego, by w społeczeństwie było więcej miłości i równości. 

Page prosi także o cierpliwość, bo choć jest szczęśliwy, wie, jak kruche może być to uczucie. Choć podkreśla, że jest uprzywilejowany, to nawet on boi się nienawiści, żartów na swój temat i fizycznej przemocy. 

Poniżej znajdziecie oryginalny wpis Elliota Page'a.


2. sezon "The Umbrella Academy" z udziałem Elliota Page'a zadebiutował na Netfliksie latem. Ogłoszono już realizację sezonu 3. 
Udostępnij: