Tahar Rahim u boku Dakoty Johnson w "Madame Web"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tahar+Rahim+u+boku+Dakoty+Johnson+w+%22Madame+Web%22-146713
Tahar Rahim u boku Dakoty Johnson w "Madame Web"
źródło: Getty Images
autor: Pascal Le Segretain
Tahar Rahim ("Wąż", "Mauretańczyk") to kolejny aktor, który pojawi się w Spiderwersum studia Sony. Aktor dołączył do obsady widowiska "Madame Web", którego gwiazdą jest Dakota Johnson.

"Madame Web" - co wiemy o filmie?GettyImages-1395048689.jpg Getty Images © Jamie McCarthy


Na razie nie ujawniono, w kogo wcieli się Rahim w "Madame Web". Nie znamy też żadnych szczegółów dotyczących fabuły. Angaż Dakoty Johnson do roli tytułowej może jednak oznaczać, że twórcy zamierzają odejść od kanonicznego wizerunku Madame Web. W obsadzie znaleźli się również Sydney Sweeney, Celeste O’Connor i Isabela Merced.

Scenarzystami "Madame Web" są Matt Sazama i Burk Sharpless, którzy napisali już dla Sony widowisko "Morbius".


Za kamerą "Madame Web" stanie serialowa weteranka S.J. Clarkson. Ma na swoim koncie m.in. dwa odcinki do serialu Marvela i Netfliksa "Jessica Jones".

Kim jest Madame Web?Madame Web pojawiła się na kartach komiksów Marvela w 1980 roku. Kanonicznie Cassandra Webb jest niewidomą starszą kobietą podtrzymywaną przy życiu przez niezwykle skomplikowany system urządzeń przypominający pajęczą sieć. Bohaterka potrafi przepowiadać przyszłość i wpływać na myśli osób przebywających w jej otoczeniu. Na życie zarabia jako wróżka. Swego czasu Peter Parker skorzystał z jej pomocy.

W 2010 roku Marvel zaprezentował następczynię Madame Web. Została nią Julia Carpenter, która wcześniej była Spider-Woman. Kiedy oryginalna Madame Web została śmiertelnie ranna, przeniosła swoje paranormalne moce właśnie na Julię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones