To już druga Japonka w obsadzie "Ghost In The Shell"

Bleeding Cool / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/To+ju%C5%BC+druga+Japonka+w+obsadzie+%22Ghost+In+The+Shell%22-117726
Rila Fukushima ("Wolverine") dołączyła do obsady adaptacji kultowego "Ghost In The Shell". To dopiero druga osoba z Japonii w obsadzie, tuż po słynnym reżyserze i aktorze Takeshim Kitano, który wcieli się w szefa Sekcji 9, Arakamiego Daisukego. Na razie nie wiadomo, kogo zagra Fukushima.

GettyImages-468323771.jpg Getty Images © Thomas Lohnes


"GITS" rozpoczęło swój byt jako manga autorstwa Masamune Shirowa w 1989 roku. W 1995 powstał pierwszy film kinowy. Akcja mangi i anime rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Komputery zupełnie zmieniły społeczeństwo. Są obecne praktycznie wszędzie. Zmieniła się też definicja przestępstwa. Teraz najgorszą zbrodnią jest włamywanie się do sieci. Aby temu zapobiec, powołano specjalny oddział Sekcja 9 składający się z cyborgów mających dostęp do sieci z każdego miejsca na Ziemi.

Gwiazdą produkcji jest Scarlett Johansson. W obsadzie są też Michael Pitt oraz Pilou Asbaek. Za kamerą stanie Rupert Sanders ("Królewna Śnieżka i Łowca"), zaś ostatnią wersję scenariusza dostarczył Jonathan Herman ("Straight Outta Compton"). Zdjęcia będą kręcone w Nowej Zelandii, Hongkongu, Makau i Szanghaju. Premiera: 31 marca 2017.