"Avatar 2", "Wolverine 3", "Transformers 5" - wiemy, kiedy ruszają zdjęcia

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Avatar+2%22%2C+%22Wolverine+3%22%2C+%22Transformers+5%22+-+wiemy%2C+kiedy+ruszaj%C4%85+zdj%C4%99cia-115580
W najbliższych miesiącach rozpoczną się zdjęcia do kilku wyczekiwanych superprodukcji, m.in. "Avatara 2", "Wolverine'a 3" i "Transformers 5". Przekonajcie się, gdzie i kiedy będą one kręcone.


W lutym na plan wejdzie Scarlett Johansson, aby zagrać główną rolę w aktorskiej wersji "Ghost In The Shell". Zdjęcia będą kręcone w Nowej Zelandii, Hongkongu, Makau i Szanghaju. Premiera: 31 marca 2017.

Także w tym miesiącu w Vancouver padnie pierwszy klaps na planie "Fifty Shades Darker". W rolach głównych powrócą Jamie Dornan i Dakota Johnson. Na ekrany film trafi w Walentynki 2017.

25 kwietnia ruszają prace nad "Wolverine'em 3". Ekipa zawita do Nowego Orleanu i Nowego Meksyku. W tytułowej roli powróci Hugh Jackman, a będzie mu partnerować Patrick Stewart jako profesor Xavier. Reżyseruje James Mangold. Premierę filmu zaplanowano na 3 marca 2017 roku.

Także w kwietniu w okolicach tzw. Tax Day (18 kwietnia) w Nowej Zelandii rozpoczną się zdjęcia do "Avatara 2". Reżyserem będzie oczywiście James Cameron, a w rolach głównych wystąpią Sam Worthington, Zoe Saldana i Sigourney Weaver. Data premiery wciąż nie została ujawniona.

Do Australii w kwietniu zawita Ridley Scott wraz z ekipą "Alien: Covenant". W sequelu "Prometeusza", a zarazem prequelu "Obcego" wystąpią Michael Fassbender i Katherine Waterston. Film będzie można zobaczyć w kinach 6 października 2017 roku.

Wreszcie w maju tego roku ruszą zdjęcia do "Transformers 5". Nie wiemy, gdzie widowisko będzie kręcone, ani też kiedy trafi na ekrany. Za kamerą Michael Bay, a przed nią Mark Wahlberg.

Na który z wymienionych filmów czekacie najbardziej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones