Toby Kebbell znów złoczyńcą. Tym razem w "Bloodshot"

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Toby+Kebbell+zn%C3%B3w+z%C5%82oczy%C5%84c%C4%85.+Tym+razem+w+%22Bloodshot%22-128808
Toby Kebbell ("Fantastyczna Czwórka", "Ben Hur") znów będzie filmowym czarnym charakterem. Wcieli się w postać imieniem Axe w komiksowym widowisku "Bloodshot".


Bohaterem filmu jest Ray Garrison. Kula przeszywająca głowę jego żony jest ostatnią rzeczą, jaką widział, zanim umarł. I jedyną, jaka pojawiła się przed jego oczami, kiedy oprzytomniał. Bo Ray Garrison nie jest martwy. Nie jest też żywy, przynajmniej nie w tradycyjnym znaczeniu. Dr Emil Harting zastąpił jego krew samonaprawiającymi się nanobotami, które dają ciału Raya możliwości, o jakich zwyczajny człowiek może tylko pomarzyć. Tak Ray Garrison odrodził się jako Bloodshot - maszyna do zabijania, która nie pamięta życia, jakie wiódł przed przemianą... poza sceną śmierci żony. Postanawia się zemścić na mordercach. Po drodze odkrywa jednak, że być może jego wspomnienia zostały zmienione równie radykalnie, co ciało...

W roli tytułowej wystąpi Vin Diesel. W obsadzie są też m.in.: Sam Heughan, Michael Sheen, Eiza González, Talulah Riley, Alex Hernandez. Zdjęcia rozpoczną się w lipcu.