Vin Diesel powróci jako Bloodshot

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Vin+Diesel+powr%C3%B3ci+jako+Bloodshot-140158
W rozmowie z serwisem ComicBookResources szef studia DMG Entertainment, Dan Mintz, ogłosił, że trwają prace nad kontynuacją "Bloodshota". W tytułowej roli powróci Vin Diesel.

Pierwszy "Bloodshot" trafił do kin w marcu tego roku. Pandemia koronawirusa sprawiła, że po zaledwie kilkunastu dniach od premiery film zadebiutował w serwisach VOD. Wyniki oglądalności okazały się na tyle wysokie, że producenci postanowili dać zielone światło na powstanie sequela.

"Bloodshot" to ekranizacja komiksu wydawnictwa Valiant. Diesel wciela się w postać Raya Garrisona, żołnierza, który zginął podczas akcji i został przywrócony do życia przez korporację RST jako super-człowiek, tytułowy Bloodshot. W jego żyłach płynie armia nanotechnologicznych rozwiązań, dzięki czemu jest kimś nie do zatrzymania – silniejszym niż jakikolwiek człowiek, z organizmem zdolnym do natychmiastowej regeneracji. Ale naprawiając jego ciało i przywracając go do życia, korporacja przejęła kontrolę nad jego życiem; wykasowała też jego wspomnienia i pamięć. Ray nie wie, co jest realne, a co nie. Ale ma misję – chce się tego dowiedzieć.