Tom Cruise nie potrafi nawet normalnie podziękować. Musi skakać

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tom+Cruise+i+skydiving%3A+aktor+skacze+i+dzi%C4%99kuje+fanom+za+sukces+%22Top+Gun%3A+Maverick%22-148885
Tom Cruise nie potrafi nawet normalnie podziękować. Musi skakać
źródło: Materiały prasowe
Jak powszechnie wiadomo, Tom Cruise nie ma problemu z dużymi wysokościami. Postanowił więc podziękować fanom za tłumne obejrzenie w kinach widowiska "Top Gun: Maverick"... skacząc z helikoptera. Gwiazdor okazał nam swoją wdzięczność, życzył wesołych świąt i skoczył. Aha, przy okazji nakręcił też nową scenę do "Mission: Impossible – Dead Reckoning".

Tom Cruise dziękuje fanom z powietrza


 
Materiał ze skaczącym z wysokości Cruise'em jest w rzeczywistości zapowiedzią premiery "Top Gun: Maverick" na platformie Paramount+. Film, który wszedł do kin w maju, wreszcie zadebiutuje w streamingu - będzie to 22 grudnia, właśnie w serwisie Paramount+.


Materiał został nakręcony w RPA, gdzie Cruise kręci właśnie dwie części widowiska "Mission: Impossible – Dead Reckoning". W klipie reżyser Christopher McQuarrie przypomina zresztą aktorowi, że czas ucieka i muszą jeszcze nakręcić zaplanowane na dziś ujęcie. Gwiazdor potwierdza i wyskakuje z helikoptera.

Dziękuję Wam za wsparcie "Top Gun: Mavericka" i za możliwość dostarczania Wam rozrywki. To zaszczyt życia, podsumował Cruise w powietrzu. Życzę wam bezpiecznych i szczęśliwych świąt. Do zobaczenia w kinie."Top Gun: Maverick" - jak wielki sukces odniósł film?Producentom "Top Gun: Maverick" opłaciło się wstrzymanie z premierą w streamingu. Film okazał się bowiem najbardziej kasową produkcja w karierze Toma Cruise'a. Był też drugim filmem czasów pandemii, który przekroczył wpływy rzędu miliarda dolarów. Jest też najbardziej kasowym filmem 2022 roku.

Film jest kontynuacją "Top Gun" Tony'ego Scotta z 1986 roku. Po ponad 20 latach służby w lotnictwie marynarki wojennej, Pete "Maverick" Mitchell zostaje wezwany do legendarnej szkoły Top Gun. Ma wyszkolić nowe pokolenie pilotów do niezwykle trudnej misji.

W obsadzie filmu znaleźli się - oprócz Cruise'a - m.in. Miles Teller, Glen Powell, Jennifer Connelly i Val Kilmer. Za kamerą stanął Joseph Kosinski.
 

Mam parę uwag: "Top Gun: Maverick" - posłuchajcie podcastu o filmie


 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones