Tom Hardy i reżyser "Capone'a" szykują serial o CIA

Collider / autor: Łukasz Muszyński /
Filmweb Sp. z o. o. Sp. k.
https://www.filmweb.pl/news/Tom+Hardy+i+re%C5%BCyser+%22Capone%27a%22+szykuj%C4%85+serial+o+CIA-137775
Tom Hardy i reżyser "Capone'a" szykują serial o CIA
źródło: Getty Images
autor: Jon Kopaloff
Josh Trank i Tom Hardy kontynuują współpracę. Po dramacie gangsterskim "Capone", który w tym tygodniu zadebiutował w cyfrowych wypożyczalniach, panowie szykują serial o CIA.

W wywiadzie dla portalu Collider Trank ujawnił: pracuję nad serialem limitowanym, który produkuje Tom Hardy. Jesteśmy obaj bardzo podekscytowani. Fabuła rozgrywa się na przestrzeni kilku dekad. Serial zaczyna się pod koniec II wojny światowej i opowiada o CIA, ale z punktu widzenia, który do tej pory nie był nigdy prezentowany w filmach bądź telewizji. Co najwyżej wspominało się o nim w książkach. Jednym z ważnych wątków jest Castro i Kuba, a także starcie kapitalizmu z komunizmem.

Trank zadebiutował jako reżyser w 2012 roku świetnie przyjetą "Kroniką". Nakręcona trzy lata później "Fantastyczna Czwórka" nie spotkała się z równie ciepłym przyjęciem, a w dodatku okazała się finansową klapą. Najnowszy "Capone" podzielił krytyków.

Filmografię Hardy'ego zamyka sequel "Venoma", którego premiera została przeniesiona na przyszły rok z powodu pandemii koronawirusa.
Udostępnij: