Tom Holland jako Peter Parker / Hawkeye?

Twitter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tom+Holland+jako+Peter+Parker+Hawkeye-137888
Tom Holland jako Peter Parker / Hawkeye?
Czy Tom Holland zagra Petera Parkera, który zamiast Spidermanem został Hawkeye'em? Brandon Davis z portalu ComicBook.com twierdzi, że znalazł na to potwierdzenie.

Davis dokładnie przyjrzał się materiałowi wideo "Marvel Studios: Expanding the Universe", w którym wykorzystano fragmenty prezentacji serialu "What If..." z ubiegłorocznego Comic-Conu w San Diego. Jego uwagę przykuł jeden kadr, który zdaje się pokazywać Petera Parkera jako Hawkeye'a.

Oceńcie to zresztą sami:


Przypomnijmy, że "What If..." będzie serialem animowanym, który zadebiutuje na platformie Disney+ w przyszłym roku. Pojawią się w nim historie rozgrywające się w alternatywnych rzeczywistościach uniwersum Marvela. Głosu bohaterom mają użyczać aktorzy znani z kinowych widowisk Marvela, więc udział Toma Hollanda jest wielce prawdopodobny.

Szczegóły "What If..." nie są na razie znane. Jednak jakiś czas temu Jeff Goldblum pochwalił się, że na potrzeby jednego z odcinków ponownie wcielił się w Grandmastera. Ujawnił również, ze w tym samym odcinku wystąpili Robert Downey Jr. jako Iron Man i Taika Waititi jako Korg.
Udostępnij: