Co Tom Hollander wie o premiach w MCU? "Zdumiewająca kwota"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Co+Tom+Hollander+wie+o+premiach+w+MCU+%22Zdumiewaj%C4%85ca+kwota%22-153808
Co Tom Hollander wie o premiach w MCU? "Zdumiewająca kwota"
źródło: Getty Images
autor: Stuart C. Wilson
Goszcząc w programie "Late Night with Seth Meyers", Tom Hollander opowiedział, jak trafiła do niego premia za występ w jednym z widowisk Marvela. Jeśli myślicie teraz "Hej, przecież Tom Hollander nie jest związany z MCU!", macie rację. Doszło bowiem do pomyłki, a kwota była przeznaczona dla Toma Hollanda

Jak wyglądają premie za wyniki w MCU?


Jeśli zastanawiacie się, jak wyglądają premie za wyniki w MCU, Tom Hollander rzuca światło na sprawę. 

Doszło do pomyłki w dziale księgowości mojej agencji. Przez krótki czas obaj korzystaliśmy z usług tej samej firmy. I to był okropny moment – opowiadał w programie Meyersa. Poszedłem odwiedzić przyjaciela, który gra w teatrze w Anglii. Siedziałem zadowolony na widowni, dopiero skończyłem show dla BBC za 30 tys. dolarów. Nadszedł antrakt, sprawdziłem skrzynkę mailową, a tam wiadomość od agencji zatytułowana "Potwierdzenie przelewu – pierwsza premia za The Avengers". 

Mimo przeczucia, że doszło do pomyłki, Hollander otworzył przesłany rachunek. 

To była zdumiewająca ilość pieniędzy. To nie była jego wypłata. To była tylko premia za wyniki z box office'u. Nie za całość, po prostu jej pierwsza część. I to było więcej pieniędzy, niż kiedykolwiek widziałem. To była siedmiocyfrowa kwota – podsumował. 

Najważniejsze role Toma Hollandera


Tom Hollander najlepiej znany jest z serii "Piraci z Karaibów", w których zagrał lorda Cutlera Becketta. Uznanie przyniosły mu także filmy "Gosford Park", "Czas na miłość" i "Bohemian Rhapsody" oraz seriale "Nocny recepcjonista" i "Tabu". Ostatnio mogliśmy go zobaczyć m.in. w komedii kryminalnej "King's Man: Pierwsza misja" oraz drugim sezonie "Białego Lotosu". Aktualnie jego filmografię zamyka serial antologia "Konflikt". 

Zobacz zwiastun serialu "Konflikt"


W drugim sezonie antologii "Konflikt", noszącej podtytuł "Capote vs. the Swans", Tom Hollander wciela się w legendarnego pisarza Trumana Capote. Zobaczcie zwiastun:

 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones