"Spider-Man 4"? Tom Holland: Pod jednym warunkiem. Aktor nie chce się spieszyć z realizacją sequela

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Spider-Man+4%22+Tom+Holland%3A+Pod+jednym+warunkiem-153106
"Spider-Man 4"? Tom Holland: Pod jednym warunkiem. Aktor nie chce się spieszyć z realizacją sequela
źródło: Materiały prasowe
"Spider-Man: Bez drogi do domu" trafił do kin w 2021 roku i od tego czasu nie słyszeliśmy nawet choćby plotek o potencjalnej kontynuacji filmu, który zarobił prawie dwa miliardy dolarów. Tom Holland zdradził, że nie chce spieszyć się z realizacją kontynuacji.

Czy Tom Holland wróci jako Spider-Man?GettyImages-1369567496.jpg Getty Images © Franco Origlia


Tom Holland opowiedział o obecnym statusie Spider-Mana podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez Critics Choice Association. Aktor przyznał, że czeka na właściwą historię.
     
Mogę powiedzieć tylko tyle, że regularnie prowadzimy rozmowy o tym, jak mogłaby wyglądać czwarta część przygód mojego bohatera
, zdradził Holland. A czy uda nam się oddać sprawiedliwość tej postaci to inna sprawa.

Jestem bardzo opiekuńczy, kiedy chodzi o Spider-Mana. Miałem bardzo, bardzo dużo szczęścia pracować nad serią, która z filmu na film stawała się coraz lepsza i odnosiła coraz większe sukcesy. Myślę, że to bardzo rzadkie i chciałbym chronić jego dziedzictwo
, dodał gwiazdor. Nie nakręcę więc kolejnego filmu tylko po to, by go nakręcić. Musi to być historia godna tej postaci.

Ale jeśli uda się nam rozwikłać tę łamigłówkę, byłbym idiotą, gdybym nie włożył ponownie kostiumu. Zawdzięczam Spider-Manowi wszystko. Kocham tę postać oraz ludzi, z którymi nad nią pracowałem, podsumował Holland. Chciałbym opowiedzieć kolejną historię, ale tylko pod warunkiem, że znajdziemy tę właściwą.

"Spider-Man: Bez drogi do domu" - zwiastun
"Mam parę uwag": "Bez drogi do domu" vs. Stare "Spider-Many"Posłuchajcie odcinka podcastu "Mam parę uwag", w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki przyglądają się dotychczasowej kinowej historii Człowieka-Pająka.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones