Gwiazda "Umbrella Academy" w prequelu serialu "Lista śmierci"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tom+Hopper+w+obsadzie+prequela+serialu+Amazonu+%22Lista+%C5%9Bmierci%22-153843
Gwiazda "Umbrella Academy" w prequelu serialu "Lista śmierci"
źródło: Getty Images
autor: Greg Doherty
Tom Hopper zmienia platformę. Gwiazda netfliksowej "Umbrella Academy" dołącza właśnie do obsady "The Terminal List: Dark Wolf", który powstaje dla Prime Video Amazonu.

Prequel "Listy śmierci". Co wiemy o serialu?"The Terminal List: Dark Wolf" to prequel serialu "Lista śmierci". W obsadzie są znani z oryginału: Taylor Kitsch jako Ben Edwards, Chris Pratt jako James Reece oraz Jared Shaw jako Ernest “Boozer” Vickers.

Akcja "Dark Wolf" rozgrywać się będzie pięć lat przed wydarzeniami, które znamy z serialu "Lista śmierci". Z nowego show dowiemy się o tym, jak Edwards z członka oddziału SEAL zmienił się w agenta CIA.

Tom Hopper wcieli się w postać Raife'a Hastings. Niewiele o nim na razie wiemy. Postać opisywana jest jako "łowca, protektor, obrońca i Navy SEAL".


Tom Hopper - skąd znacie aktoraTom Hopper jest angielskim aktorem, który znany jest przede wszystkim z ról serialowych. Fani najlepiej znają go jako Billy'ego Bonesa z serialu Michaela Baya "Piraci" oraz jako Luthera Hargreevesa z serialu Netfliksa "Umbrella Academy", którego ostatni sezon jest właśnie w przygotowaniu.

Hopper grywał również w produkcjach kinowych. Mogliście go zobaczyć m.in. w takich widowiskach jak "Terminator: Mroczne przeznaczenie" i "Resident Evil: Witajcie w Raccoon City".

Zwiastun serialu "Umbrella Academy"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones