Trwa Filmweb Offline 2014

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/Trwa+Filmweb+Offline+2014-107511
Wczoraj wieczorem w stołecznym kinie Atlantic rozpoczął się Filmweb Offline 2014. Jak co roku zaprosiliśmy naszych użytkowników na dwa dni wypełnione oglądaniem filmów i dobrą zabawą.W piątek pokazaliśmy przedpremierowo objawienie tegorocznego festiwalu w Gdyni - "Bogów" z Tomaszem Kotem w roli głównej. Przed filmem ujawniliśmy zwycięzców Nagród Filmwebu. Za najlepszy film sezonu 2013/204 uznaliście "Wilka z Wall Street". Pełną listę zwycięzców znajdziecie TUTAJ. Poniżej możecie obejrzeć wideo, w którym Łukasz Muszyński i Marcin Dąbkowski ogłaszają wyniki,


Dziś na widzów czekają "Dzikie historie" oraz "Sędzia". Przed ostatnim pokazem wręczymy nagrody laureatom konkursu Powiększenie. Po filmach odbędzie się tradycyjna impreza do białego rana. Na użytkowników czekają zabawa, konkursy i pogawędki z dziennikarzami Filmwebu.

  

Czekamy na wszystkich użytkowników, którzy potwierdzili swój udział w imprezie i podpisali jej regulamin.

Przypominamy, że w zlocie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie (nie mające ukończonych 18 lat) mogą wziąć udział w zlocie jedynie pod opieką prawnego opiekuna.

Do zobaczenia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones