"Sędzia" przedpremierowo na Filmweb Offline 2014

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/%22S%C4%99dzia%22+przedpremierowo+na+Filmweb+Offline+2014-107142
W dniach 26 i 27 września w Warszawie odbędzie się Filmweb Offline - coroczny zlot użytkowników naszego portalu. W trakcie imprezy pokażemy Wam przedpremierowo trzy filmy. Po "Dzikich historiach" i "Bogach" ujawniamy tytuł ostatniej ekranowej niespodzianki. To "Sędzia" z Robertem Downeyem Jr. w roli głównej.


Film opowiada historię adwokata Hanka Palmera (Downey Jr.) powracającego w rodzinne strony na pogrzeb matki. Na miejscu dowiaduje się, że jedynym podejrzanym w sprawie zabójstwa kobiety jest jej mąż — miejscowy sędzia (Robert Duvall). Hank musi poradzić sobie z wieloletnią rozłąką z rodziną i dystansem emocjonalnym, a także stoi przed trudnym zadaniem dotarcia do prawdy i poznania prawdziwego przebiegu wydarzeń.

Jeśli chcecie wziąć udział w naszym zlocie, zapraszamy TUTAJ. Zapisy trwają już tylko do najbliższej środy (10 września).

Jak co roku w ramach Filmweb Offline gwarantujemy Wam niepowtarzalną okazję, by poznać ludzi, z którymi łączy Was miłość do kina. Wielkim finałem zjazdu będzie oczywiście impreza do białego rana.

W tym roku dodatkową atrakcją będzie ogłoszenie zdobywców pierwszej edycji Nagród Filmwebu. Zwycięzców wybieracie Wy. Głosowanie wciąż trwa. Jeśli więc jeszcze nie wzięliście w nim udziału, to możecie to zrobić, klikając TUTAJ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones