"Bogowie" przedpremierowo na FILMWEB OFFLINE 2014

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/%22Bogowie%22+przedpremierowo+na+FILMWEB+OFFLINE+2014-107056
W dniach 26 i 27 września w Warszawie odbędzie się Filmweb Offline - coroczny zlot użytkowników naszego portalu. W trakcie imprezy pokażemy Wam przedpremierowo trzy filmy. Jednym z nich będą "Bogowie" ze znakomitym Tomaszem Kotem w roli głównej.


"Bogowie"  to oparta na faktach, filmowa opowieść o młodym Zbigniewie Relidze,  który w latach 80-tych dokonał pierwszego w Polsce, udanego przeszczepu  serca. Scenariusz opowiada o dwóch latach z życia Religi, gdy wraz z  ekipą młodych lekarzy opuszcza Warszawę i obejmuje własną klinikę.

"Bogowie" to drugi po "Dzikich historiach" film, który będziecie mogli zobaczyć w trakcie Filmweb Offline 2014. Tytuł trzeciego ujawnimy już wkrótce. Wszystkie pokazy odbędą się w kinie Atlantic.

Jeśli chcecie wziąć udział w naszym zlocie, zapraszamy TUTAJ.

Jak co roku w ramach Filmweb Offline gwarantujemy Wam niepowtarzalną okazję, by poznać ludzi, z którymi łączy Was miłość do kina. Wielkim finałem zjazdu będzie oczywiście impreza do białego rana.

W tym roku dodatkową atrakcją będzie ogłoszenie zdobywców pierwszej edycji Nagród Filmwebu. Zwycięzców wybieracie Wy. Głosowanie wciąż trwa. Jeśli więc jeszcze nie wzięliście w nim udziału, to możecie to zrobić, klikając TUTAJ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones