FILMWEB OFFLINE 2014: Ruszyły zapisy na imprezę

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/FILMWEB+OFFLINE+2014%3A+Ruszy%C5%82y+zapisy+na+imprez%C4%99-106877
Ruszyły zapisy na Filmweb Offline - coroczny zlot użytkowników naszego portalu. Impreza odbędzie się w dniach 26 i 27 września w Warszawie. Jeśli chcecie wziąć w niej udział, zapraszamy TUTAJ.Dziś ujawniamy także tytuł pierwszego filmu, który będziecie mogli zobaczyć w trakcie zlotu. To jeden z hitów tegorocznego festiwalu w Cannes - czarna komedia "Dzikie historie" w reżyserii Damiána Szifróna.

Jak możemy przeczytać w naszej recenzji: Raz zasiane ziarno agresji wydaje owoce, które w końcu wylądują na naszym stole – przypomina argentyński reżyser Damian Szifrón. (...) Jego ostrzeżenie, że w każdym z nas tkwi niebezpieczna bestia, która raz wypuszczona na wolność staje się żywiołem nie do okiełznania, brzmi czysto i głośno. Ustawiając swoich bohaterów przed krzywym zwierciadłem, reżyser chciał pokazać, jak absurdalne bywają nasze zachowania i niekontrolowane wybuchy agresji. Początki bywają przecież niepozorne, koniec to zwykle całkowita katastrofa. Szifrón w niekonwencjonalny, przerysowany i brutalny sposób pokazuje zasady działania tego mechanizmu. Przy okazji równoważy całość czarnym humorem. To nie przypadek, że producentem filmu jest Pedro AlmodovarSzifrón nauczył się od niego, jak humorem i absurdem równoważyć gorycz przesłania.Jak co roku w ramach Filmweb Offline gwarantujemy Wam wyśmienite filmy przed premierą oraz niepowtarzalną okazję, by poznać ludzi, z którymi łączy Was miłość do kina. Wielkim finałem zjazdu będzie oczywiście impreza do białego rana.

W tym roku dodatkową atrakcją będzie ogłoszenie zdobywców pierwszej edycji Nagród Filmwebu. Zwycięzców wybieracie Wy. Głosowanie wciąż trwa. Jeśli więc jeszcze nie wzięliście w nim udziału, to możecie to zrobić, klikając TUTAJ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones