"Wilkołak": Ryan Gosling nie zagra w filmie. Wiemy, kto go zastąpi

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Wilko%C5%82ak%22%3A+Ryan+Gosling+nie+zagra+w+filmie.+Wiemy%2C+kto+go+zast%C4%85pi-153269
"Wilkołak": Ryan Gosling nie zagra w filmie. Wiemy, kto go zastąpi
W maju 2020 roku informowaliśmy Was, że Ryan Gosling zagra tytułową rolę w realizowanej przez Blumhouse i Universal nowej wersji "Wilkołaka". Dziś dowiedzieliśmy się, iż gwiazdor zrezygnował z projektu, a jego miejsce zajął Christopher Abbott.

"Wolf Man": znamy datę premieryTo nie wszystko. "Wolf Man" trafi do kin 25 października 2024 roku, a za kamerą stanie Leigh Whannell ("Niewidzialny człowiek", "Upgrade"). Przypomnijmy, iż reżyser był związany z filmem jeszcze przed angażem Goslinga. Kiedy jednak gwiazdor "La La Land" zgodził się zagrać tytułową rolę, Whannell ustąpił miejsca Derekowi Cianfrance ("Drugie oblicze"). Po odejściu Goslinga Cianfrance również porzucił przedsięwzięcie.

GettyImages-1537713280.jpg Getty Images © Tristan Fewings

GettyImages-1199105601.jpg Getty Images © Matt Winkelmeyer


Dziennik "The Hollywood Reporter" informuje, że choć nominowany w tym tygodniu do Złotego Globu aktor nie wystąpi w filmie, będzie podpisany w napisach końcowych jako producent wykonawczy.

"Wilkołak" klasyk kina grozyOryginalny "Wilkołak" miał premierę w 1941 roku. Opowiadał on historię Larry'ego Talbota, który po długiej nieobecności powraca do walijskiego zamku swojego ojca, gdzie poznaje piękną kobietę. Odwiedzając wraz z nią cygańskie wesołe miasteczko, Talbot słyszy przerażającą wróżbę, która zwiastuje grożące mu niebezpieczeństwo. Złowroga przepowiednia zaczyna się spełniać, gdy zaatakowany przez wilka mężczyzna  przeobraża się w krwiożerczą bestię.

Szczegóły nowej wersji trzymane są w tajemnicy. Wiadomo jednak, że bohaterem filmu będzie mężczyzna, którego rodzina prześladowana jest przez krwiożerczego drapieżnika. Scenariusz napisali  Whannell, Corbett Tuck, Lauren Schuker Blum i Rebecca Angelo.

Christopher Abbott ma na koncie role w takich tytułach jak serial "Paragraf 22", dreszczowiec "To przychodzi po zmroku" oraz thriller science fiction "Possessor". Na początku przyszłego roku zobaczymy go w czarnej komedii "Biedne istoty".

Zwiastun serialu "Paragraf 22"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones