Twórca "Opowieści podręcznej" kręci kolejny serial

Deadline / autor: Ewelina Leszczyńska /
Filmweb Sp. z o. o. Sp. k.
https://www.filmweb.pl/news/Tw%C3%B3rca+%22Opowie%C5%9Bci+podr%C4%99cznej%22+kr%C4%99ci+kolejny+serial-137829
Twórca "Opowieści podręcznej" kręci kolejny serial
źródło: Getty Images
autor: Erik Voake
Bruce Miller zrealizuje serial na podstawie najnowszej powieści Ivy Pochody "These Women". Wydawnictwo HarperCollins opisuje książkę jako opowieść o seryjnym mordercy, jakiej jeszcze nie było – thriller o wzmocnieniu pozycji kobiet i zmianach społecznych.

Akcja "These Women" toczy się w West Adams, dynamicznie rozwijającej się dzielnicy południowego Los Angeles. Tytułowe bohaterki połączy pewien tajemniczy mężczyzna. Dorian wciąż zmaga się z traumą po śmierci córki, której morderca nie został odnaleziony. Julianna, młoda tancerka, korzysta z uroków życia. Essie, bystra policjantka, potrafi dostrzec wzór tam, gdzie inni go nie widzą. Odważna performerka Marella od dawna przekraczała granice, jednak jej nowy projekt narazi ją na niebezpieczeństwo. Z kolei spokojna Anneke ma już dość przymykania oka na to, co dzieje się wokół niej. Ich życie zmieni się, kiedy okolicą wstrząśnie seria brutalnych morderstw. 

Produkcja powstaje na zlecenie MGM / UA Television. Miller, który został nagrodzony Emmy za serialową adaptację "Opowieści podręcznej" pióra Margaret Atwood, napisze scenariusz i będzie pełnił obowiązki producenta wykonawczego.  
Udostępnij: