Twórcy "Obecności" będą straszyć w dawnym domu Nicolasa Cage'a

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tw%C3%B3rcy+%22Obecno%C5%9Bci%22+b%C4%99d%C4%85+straszy%C4%87+w+dawnym+domu+Nicolasa+Cage%27a-135296
Chad i Carey Hayes, twórcy kasowej "Obecności", łączą siły z Cindy Bond i Dougiem McKayem z nowo powstałej wytwórni Faster Horse Pictures. Nakręcą razem serię horrorów o nawiedzonym domu. 


Akcja filmów będzie się rozgrywać w nowoorleańskiej posiadłości LaLaurie, będącej jednym z najsłynniejszych nawiedzonych domów świata. Mimo że wstęp na teren nieruchomości jest zakazany od 1932 roku, każdego roku tysiące turystów przyjeżdżają do miasta, aby odwiedzić to miejsce.

Posiadłość okryła się złą sławą dzięki Madame LaLaurie, szanowanej w Nowym Orleanie damie i seryjnej morderczyni, która na początku XIX wieku torturowała i pozbawiła życia wielu niewolników. Kiedy jej zbrodnie wyszły na jaw, opuściła miasto. Nigdy nie została aresztowana i osądzona za swe zbrodnie. Przez lata budynek miał kilku właścicieli (jednym z nich miał być aktor Nicolas Cage). Aktualnie należy on do Michaela Whalena, partnera i współpracownika Faster Horse, który zapewni ekipie dostęp do nieruchomości. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones