Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Tw%C3%B3rcy+nakr%C4%99c%C4%85+wiele+zako%C5%84cze%C5%84+%22Gry+o+tron%22-124915

Twórcy nakręcą wiele zakończeń "Gry o tron"

  • Deadline
  • autor: mp
  • Seriale
"Gra o tron" nieubłaganie zbliża się do końca. Przed twórcami staje więc trudne zadanie sprawienia, by finał nie został milionom fanom zepsuty przez przecieki z planu lub ataki hakerów. Jak ten problem zostanie rozwiązany? Na to pytanie udzielił odpowiedzi szef programowy HBO Casey Bloys.

jon-snow-1489442881.jpeg


Rozwiązanie twórców "Gry o tron" jest banalnie proste: zostanie nakręconych kilka różnych zakończeń, choć tylko jedno będzie właściwe. W ten sposób, jeśli nawet informacje o tych scenach wyciekną do sieci, to fani nie będą mogli mieć pewności, że jest to prawdziwe zakończenie, a nie tylko jedna z przynęt.

Jak stwierdził Bloys, jest to naturalne rozwiązanie. Kiedy bowiem coś jest kręcone, to istnieje szansa, że świat się o tym dowie. Przy poprzednich sezonach w sieci pełno było różnych doniesień z planu. Choć o tym szef programowy HBO nie wspomniał, to takie postępowanie jest również zabezpieczeniem przed hakerami. Przypomnijmy, że w tym roku stacja była szantażowana przez hakerów, którzy przejęli całą masę informacji na temat programów HBO.

Ósmy sezon "Gry o tron" będzie liczył tylko sześć odcinków. Data ich premiery nie została na razie ustalona. Większość fanów ma nadzieję, że pojawią się w przyszłym roku.

3 21

zobacz też: