"Pierścienie Władzy". Showrunnerzy zostają. Będzie 3. sezon?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tw%C3%B3rcy+serialu+%22W%C5%82adca+Pier%C5%9Bcieni%3A+Pier%C5%9Bcienie+W%C5%82adzy%22+kontynuuj%C4%85+wsp%C3%B3%C5%82prac%C4%99+z+Amazonem-154358
"Pierścienie Władzy". Showrunnerzy zostają. Będzie 3. sezon?
"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" wciąż czeka na premierę drugiego sezonu, a tymczasem jego twórcy Patrick McKay i JD Payne już zaczynają prace nad sezonem nr 3. A wszystko to dzięki nowej umowie ramowej z Amazonem, którą duet podpisał na trzy kolejne lata.

Ciąg dalszy "Pierścieni Władzy" nastąpi...Formalnie Amazon nie dał jeszcze zielonego światła na produkcję trzeciego sezonu. Należy jednak pamiętać, że kiedy koncern kupował prawa do "Władcy Pierścieni", to od razu planował aż pięć sezonów.

Na razie zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu "Pierścieni Władzy". Jego premiera planowana jest jeszcze na ten rok.

Panowie McKay i Payne tymczasem otrzymali czas, by opracować ogólny zarys fabuły trzeciego sezonu. Kiedy już to zrobią, stworzony zostanie zespół scenarzystów do przygotowania odcinków kontynuacji.


O serialu "Władca Pierścieni. Pierścienie Władzy"Zaczynając w czasach względnego pokoju, śledzimy losy postaci, którym przyszło zmierzyć się ze złem powracającym do Śródziemia. Od najciemniejszych głębin Gór Mglistych, przez majestatyczne lasy Lindonu i zapierające dech w piersiach wyspiarskie królestwo Numenoru, aż po najdalsze zakątki mapy - oto opowieść o krainach i bohaterach, których dziedzictwo przetrwa długo po ich odejściu.

Drugi sezon będzie liczył osiem odcinków.

Oceniamy pierwszy sezon serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy"


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones