Tyler Rake powróci! Joe Russo pisze scenariusz sequela

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tyler+Rake+powr%C3%B3ci+Joe+Russo+pisze+scenariusz+sequela-137592
Tyler Rake powróci! Joe Russo pisze scenariusz sequela
Mamy dobrą wiadomość dla fanów nowego bohatera kina akcji, Tylera Rake'a. Jesteśmy coraz bliżej powstania kontynuacji widowiska "Tyler Rake: Ocalenie". Joe Russo ujawnił bowiem, że podpisał kontrakt na przygotowanie scenariusza dwójki. Joe razem z bratem Anthonym Russo będzie też producentem ewentualnego sequela.

Powyższa wiadomość dla nikogo nie jest zaskoczeniem. Zaledwie parę dni temu dowiedzieliśmy się, że "Tyler Rake: Ocalenie" idzie po rekord oglądalność, jeśli chodzi o oryginalne filmy platformy Netflix. Odtwórca głównej roli, Chris Hemsworth, zdążył już nawet podziękować za to fanom. Z kolei reżyser obrazu, Sam Hargrave, jeszcze zanim Joe Russo ogłosił podpisanie kontraktu, sugerował, że sequel powstanie.

Ani Chris Hemsworth ani Sam Hargrave nie pochwalili się publicznie, że powrócą. Wydaje się to jednak jedynie formalnością. Ponieważ jednak Joe Russo dopiero zaczyna prace nad scenariuszem "Tylera Rake'a 2", to na film zapewne przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Tym bardziej, że sam Chris Hemsworth ma w planach komiksowe widowisko "Thor: Love and Thunder", którego data premiery została wyznaczona na luty 2022 roku.

Tyler Rake (Chris Hemsworth) jest nieustraszonym najemnikiem, który nie ma już nic do stracenia. Jednak gdy przyjmuje zlecenie odbicia z rąk porywaczy syna międzynarodowego barona narkotykowego, nie zdaje sobie sprawy, jak ogromnego ryzyka się podejmuje. Realizacja tej śmiertelnie niebezpiecznej misji w mrocznym półświatku handlarzy bronią i narkotykami graniczy z niemożliwością i na zawsze odmienia życia Rake'a i porwanego chłopca.

Udostępnij: