Val Kilmer przyznał, że zdiagnozowano u niego raka

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Val+Kilmer+przyzna%C5%82%2C+%C5%BCe+zdiagnozowano+u+niego+raka-122904
Jesienią zeszłego roku Michael Douglas zaszokował świat informacją (chociaż podobne pogłoski krążyły już wcześniej), że jego przyjaciel – Val Kilmer – ma raka i "sprawa nie wygląda dobrze". Twierdził także, że to z powodu zaawansowanego stadium choroby dawno nigdzie nie widzieliśmy gwiazdy "Gorączki", "Top Gun" czy "Kiss Kiss Bang Bang"

GettyImages-181847737.jpg Getty Images © Kevin Winter


Ku uciesze miłośników kina i samego Kilmera aktor niedługo potem wystosował oświadczenie, w którym podał, że faktycznie miał problemy zdrowotne i prosił nawet Douglasa o kontakt do specjalisty od guza na gardle, ale to było dawno i aktualnie wszystko u niego w porządku. Podkreślił, że Douglas musiał być niedoinformowany. Ale nie miał mu za złe tej wypowiedzi. 

Po tych kilku miesiącach, podczas spotkania z fanami, Kilmer przyznał jednak, że rzeczywiście walczył z rakiem. Ale zapewnił, że już z niego wychodzi. 

Nie wiadomo, dlaczego tak długo ukrywał swoją chorobę, a wręcz zdarzało mu się zaprzeczać, jakoby kiedykolwiek miał raka. W każdym razie życzymy mu siły i przewalczenia przeciwności. Przed nim w najbliższym czasie występ w "Top Gun 2", a aktualnie można go oglądać w niewielkim, ale zapamiętywalnym epizodzie w "Song to Song" Terrence'a Malicka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones