Zwiastun premierowy "Spider-Man 2" podgrzewa atmosferę

PlayStation / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Venom%2C+Sandman+i+Mr.+Negative+w+zwiastunie+premierowym+%22Marvel%27s+Spider-Man+2%22-152458
Zwiastun premierowy "Spider-Man 2" podgrzewa atmosferę
Jeśli z niecierpliwością oczekujecie najnowszej odsłony przygód Spider-Mana, mamy dla Was świetne wieści. Do premiery pozostały zaledwie 4 dni, a Sony przedstawiło już zwiastun premierowy, doskonale rozpalający atmosferę w oczekiwaniu na debiut gry.

Publikacja zwiastunu premierowego na zaledwie 4 dni przed oficjalną premierą może wydawać się nieco przedwczesna, ale biorąc pod uwagę liczne październikowe premiery, trudno winić Sony za chęć wyróżnienia swojej gry w tym tygodniu. Mimo że prezentowany klip trwa zaledwie nieco ponad minutę, prezentuje nie tylko sceny z Peterem i Milesem, ale również ukazuje postacie takie jak Sandman, Venom czy Mr. Negative.Naszą recenzję "Marvel's Spider-Man 2" przeczytacie TUTAJ.

O "Marvel's Spider-Man 2"Spider-Mani Peter Parker i Miles Morales muszą się zmierzyć z wyzwaniami, które czekają na nich również w życiu prywatnym. Czas, by uratowali miasto, siebie nawzajem oraz swoich bliskich przed Venomem oraz nowym zagrożeniem ze strony symbiontów.

Odkrywaj ogromny Marvelowski Nowy Jork dzięki jeszcze szybszemu bujaniu się na sieciach i nowym siecioskrzydłom. Szybko przełączaj się między Peterem a Milesem, by brać udział w różnych historiach i epickich bitwach.

Wykorzystuj symbiotyczne umiejętności Petera i bioelektryczne ataki Milesa w walkach przeciwko kultowym superzłoczyńcom z uniwersum Marvela, takim jak symbiotyczny Venom, bezwzględny Łowca Kraven czy Lizard, oraz tym zupełnie nowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones