Vin Diesel dziękuje twórcom "Szybkich i wściekłych". Zapowiada wielki finał

Deadline, Instagram / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Vin+Diesel+dzi%C4%99kuje+tw%C3%B3rcom+%22Szybkich+i+w%C5%9Bciek%C5%82ych%22.+Zapowiada+wielki+fina%C5%82-154293
Vin Diesel dziękuje twórcom "Szybkich i wściekłych". Zapowiada wielki finał
Zbliża się koniec "Szybkich i wściekłych". Premiera filmu "Fast X: Part 2" zaplanowana jest na 4 kwietnia 2025 roku. Vin Diesel zapowiada, że będzie to spektakularne zwieńczenie serii.

Vin Diesel dziękuje twórcom "Szybkich i wściekłych"


Vin Diesel, czyli ekranowy Dominic Toretto, podzielił się swoimi przemyśleniami na temat zakończenia serii "Szybcy i wściekli" we wpisie na Instagramie. Opowiedział w nim o trwających właśnie pracach nad "Fast X: Part 2" i podziękował swoim współpracownikom.

Zakończyliśmy tydzień spotkaniem w sprawie "Szybkich..." ze scenarzystami i całą ekipą. Określenie emocji związanych z finałem jako niesamowicie potężnej siły byłoby niedopowiedzeniem. Wow, to takie ekscytujące –  napisał.

Gdy wszyscy zaczynaliście weekend w dobrych nastrojach, pomyślałem o was wszystkich... Przypomniałem sobie niezliczone momenty, kiedy wasz entuzjazm i pasja stawały się siłą napędzającą naszą kreatywną podróż. Wasze oddanie tej sadze ma wyjątkowy wpływ na jej sukces i rozwój. Dogłębny, jakby to ujęła moja młodsza córka.

Dziękuję, że jesteście podstawą tej globalnej sagi, ponieważ to dzięki wam wykracza ona poza ekran.

Zbliżający się wielki finał nie będzie po prostu zakończeniem, to będzie celebracja niesamowitej rodziny, którą zbudowaliśmy wspólnymi siłami.

Mam nadzieję, że będziecie dumni!


Cały wpis możecie zobaczyć poniżej: Zobacz zwiastun filmu "Szybcy i wściekli 10"


"Szybcy i wściekli 10" wjechali na ekrany w maju ubiegłego roku. Film na całym świecie zarobił 704 miliony dolarów, plasując się na piątym miejscu światowego box office'u. Zobaczcie zwiastun: 
Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones