WIDEO: Krzysztof Ibisz też jest aktorem

Informacja nadesłana przez dystrybutora /
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Krzysztof+Ibisz+te%C5%BC+jest+aktorem-70529
W filmie "Wojna żeńsko-męska" Krzysztof Ibisz zagrał: „sztucznie wyhodowaną krzyżówkę dwóch najdorodniejszych okazów prezenterów”, jak określa to grana przez Grażynę Wolszczak Bardzo Ważna Osoba z Telewizji. Prezentujemy fragment filmu!


Wielokrotnie wystąpił w roli prezentera w telewizyjnych programach, jest o nim pełno wiadomości na wszystkich serwisach plotkarskich, napisał nawet książkę! Wciąż mu jednak mało! Krzysztof Ibisz postanowił zagrać w filmie "Wojna żeńsko-męska". I zagrał tam nie byle kogo, bo sztucznie wyhodowanego prezentera, który swoje DNA zawdzięcza dwóm najlepszym prezenterom w historii telewizji. Taka rola to nie lada wyzwanie i dlatego też nie została zagrana na poważnie – więcej! Krzysztof Ibisz postanowił puścić oko do widzów i zaśmiać się z samego siebie!

To film dla bezpruderyjnego widza, otwartego na nowe doznania… także damsko-męskie. Historia bezrobotnej dziennikarki, która walczy z nadwagą i brakami na koncie skuteczniej niż Bridget Jones i choć o mężczyznach wie znacznie więcej niż wszystkie Lejdis razem wzięte, znalezienie tego właściwego będzie wymagało od niej nie lada wysiłku. Szczególnie, że jej dorosła córka nie tylko bezlitośnie ocenia jej poczynania, ale sama liczy na radę matki w miłosnych perypetiach. W roli matki i córki Sonia Bohosiewicz i jej młodsza siostra Maja. Zbliża się decydująca bitwa w odwiecznej wojnie żeńsko-męskiej. Kto z tego starcia wyjdzie zwycięsko?