WIDEO: Odkryj mroczne tajemnice "Żmijowiska"

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Odkryj+mroczne+tajemnice+%22%C5%BBmijowiska%22-135150
3 listopada na antenie Canal+ zadebiutuje "Żmijowisko" według bestsellerowej powieści Wojciecha Chmielarza. W sieci pojawił się pełny zwiastun serialu.


"Żmijowisko" opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska "Żmijowisko". Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili. Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania. W trakcie jego prywatnego dochodzenia pojawiają się zaskakujące tropy i nowi podejrzani. Sprawa coraz bardziej się gmatwa i pojawia się w niej coraz więcej wątków. Tym bardziej, że w tle poszukiwań nastolatki jest historia jej rodziców, ich przyjaciół z młodości oraz wzajemnych relacji pełnych skrywanych przez lata konfliktów, namiętności i uprzedzeń. Stopniowo ujawnia się brutalna prawda o życiu w kłamstwie, dwoistości ludzkiej natury oraz wyniszczającej obsesji zazdrości i nienawiści, która nieuchronnie prowadzi do tragedii...

W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Paweł Domagała, Piotr Stramowski, Davina Reeves-Ciara i Agnieszka Żulewska. Reżyseruje Łukasz Palkowski ("Belfer", "Bogowie").

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones