WIDEO: Polski teaser "Skóry, w której żyję" Almodóvara

Informacja nadesłana przez dystrybutora / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Polski+teaser+%22Sk%C3%B3ry%2C+w+kt%C3%B3rej+%C5%BCyj%C4%99%22+Almod%C3%B3vara-75333
"Skóra, w której żyję" to najnowszy film Pedro Almodóvara, niekwestionowanego mistrza współczesnego kina. Po raz pierwszy w swojej karierze twórca "Wszystko o mojej matce" sięgnął po materiał literacki i przygotował scenariusz na podstawie powieści "Tarantula" Thierry'ego Jonqueta.


Owacyjnie przyjęty na festiwalu w Cannes thriller to opowieść o chirurgu plastycznym, który trzyma  uwięzioną w swoim mieszkaniu piękną Ewę. Almodóvar od początku filmu mnoży pytania - kim jest tajemnicza kobieta? Jakie stosunki łączą ją z lekarzem? - trzymając widzów przez cały seans w napięciu.

W rolach głównych występują: Antonio Banderas, jeden z ulubionych aktorów hiszpańskiego reżysera oraz Elena Anaya, która ma szansę stać się nową muzą Almodóvara. W obsadzie filmu znajdą się też m.in. Marisa Paredes, Blanca Suárez, Eduard Fernández czy José Luis Gómez. Muzykę, tradycyjnie już, napisał Alberto Iglesias.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones