Will Smith w bostońskim kryminale "Sugar Bandits". Wraca na szczyt?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Will+Smith+w+bosto%C5%84skim+kryminale+%22Sugar+Bandits%22.+Wraca+na+szczyt+%E2%80%93+Filmweb-154112
Will Smith w bostońskim kryminale "Sugar Bandits". Wraca na szczyt?
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Will Smith zagra w niezależnym filmie pod tytułem "Sugar Bandits". Wiadomo jednak, że nie będzie to główna rola. Laureat Oscara za tytułową kreację w dramacie biograficznym "King Richard: Zwycięska rodzina" objął również stanowisko producenta.

"Sugar Bandits" z Willem Smithem. O czym opowie?


Projekt został pomyślany jako film akcji i kryminał na podstawie powieści "Devils In Exile" Chucka Hogana, autora "Miasta złodziei". "Sugar Bandits" również będzie się rozgrywało w Bostonie i opowie o byłym żołnierzu sił specjalnych, który dołącza do elitarnego oddziału straży obywatelskiej. Jej zadaniem jest walka z narkotykami, ale wkrótce zaczyna się okazywać, że nic nie jest takie, jakie się na początku wydawało. 

Na razie nie wiadomo, kto stanie za kamerą filmu. 

Budżet został zaplanowany na 80 milionów dolarów. 

Will Smith – najnowsze role


Po biografii "King Richard: Zwycięska rodzina" z 2021 roku Smith zagrał w widowisku platformy Apple TV "Wyzwolenie", gdzie wcielił się w niewolnika uciekającego z plantacji bawełny. 

A już wkrótce zobaczymy go w czwartej części cyklu "Bad Boys". W przygotowaniu jest też kontynuacja horroru "Jestem legendą". Premiera "I am Legend 2" planowana jest na 2025 rok.

Zwiastun filmu "King Richard: Zwycięska rodzina"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones