Wojownicze żółwie ninja wracają. W filmie z kategorią wiekową R!

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wojownicze+%C5%BC%C3%B3%C5%82wie+ninja+wracaj%C4%85.+W+aktorskim+filmie-155029
Wojownicze żółwie ninja wracają. W filmie z kategorią wiekową R!
Wytwórnia Paramount ogłosiła, że pracuje nad nowym aktorskim (live action) filmem o przygodach wojowniczych żółwi ninja. Projekt nosi tytuł "Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin" i realizowany jest z myślą o kategorii wiekowej R. To oznacza,  że na ekranie nie zabraknie szokującej przemocy oraz mrocznego, przygnębiającego klimatu.  Scenariusz pisze Tyler Burton Smith ("Laleczka").          

Kim są wojownicze żółwie ninja?Autorami postaci żółwi ninja są Kevin Eastman i Peter Laird. Waleczne gady zadebiutowały na kartach komiksów w 1984 roku i szybko stały się popkulturowym fenomenem. Od 1990 roku zrealizowano o nich siedem pełnometrażowych filmów (pięć aktorskich + dwie animacje), które zarobiły na całym świecie ponad 1,4 mld dolarów.  Ostatni, "Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos", miał premierę w ubiegłym roku.         
Tytułowi bohaterowie to cztery zmutowane nastoletnie żółwie, które pod kierunkiem szczura, mistrza wschodnich sztuk walki, walczą ze złem. Ich najlepszą przyjaciółką oraz towarzyszką przygód jest nieustraszona reporterka April O'Neil.     

Komiksowy pierwowzór "The Last Ronin" rozgrywa się w przyszłości, w totalitarnym Nowym Jorku. Żółwie są zabijane jeden po drugim przez żądnego zemsty wnuka złego Shreddera oraz jego syntetycznych ninja. Czytelnik nie wie jednak, któremu z bohaterów udało się przeżyć. Ostatni ocalały dysponuje bowiem orężem całej czwórki.     

Zwiastun filmu "Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones