Michael Fassbender gwiazdą kinowego "Kung Fury"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Michael+Fassbender+gwiazd%C4%85+kinowego+%22Kung+Fury%22-126993
Prawie trzy lata temu informowaliśmy, że powstanie kinowa wersja "Kung Fury: Pięści czasu". Teraz projekt ten staje się rzeczywistością. Zdjęcia do "Kung Fury II" rozpoczną się latem.


Jedną z gwiazd obrazu został Michael Fassbender. Na planie spotka Davida Sandberga, który oczywiście wcieli się w tytułowego bohatera. W obsadzie znalazło się też miejsce dla Davida Hasselhoffa, który swego czasu nagrał teledysk promujący oryginalną krótkometrażówkę (do obejrzenia poniżej).Akcja filmu rozgrywać się będzie w 1985 roku, najlepszym roku w historii świata. Miami jest bezpieczne za sprawą strzegącego miasta najlepszego gliniarza, jaki kiedykolwiek się urodził - Kung Fury'ego. Jego Thundercops - ekipa zmontowana ze śmiałków pochodzących z różnych epok, by powstrzymać największe zło w osobie Kung Fuhrera, Adolfa Hitlera - to najwspanialszy oddział policyjny w dziejach świata. Niestety, po tragicznej śmierci jednego z członków, drużyna się rozpada. Tymczasem z mroków wyłania się nowy, tajemniczy złoczyńca, który kontynuuje dzieło Fuhrera mające na celu zdobycie kontroli nad najpotężniejszą bronią świata. Kung Fury musi przemierzyć czas i przestrzeń, by uratować przyjaciół, obronić prestiżową Akademię Kung Fu w Miami i raz na zawsze pokonać zło...

Sandberg oczywiście będzie też reżyserem całości. Wraz z Tylerem Burtonem Smithem odpowiada również za scenariusz. Obraz wyprodukuje KatzSmith Productions, odpowiedzialne za wielki przebój kinowy ubiegłego roku - "To".

A tak prezentuje się oryginalna krótkometrażówka.


Udostępnij: