Występ Hailee Steinfeld w serialu "Hawkeye" pod znakiem zapytania

The Playlist / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wyst%C4%99p+Hailee+Steinfeld+w+serialu+%22Hawkeye%22+pod+znakiem+zapytania-135382
W serialu "Hawkeye", którego produkcję Marvel ogłosił podczas odbywającego się w San Diego Comic-Conu, Jeremy Renner miał przekazać łuk nowej bohaterce, Kate Bishop. Za poważną kandydatką do tej roli uważano Hailee Steinfeld. Okazuje się jednak, że młoda aktorka nie jest pewna angażu. A przynajmniej niczego jeszcze nie potwierdza. "Poczekamy, zobaczymy", powiedziała w wywiadzie promującym serial "Dickinson".

GettyImages-1184656556.jpg Getty Images © Steven Ferdman

Biorąc pod uwagę, że Marvel Studios niechętnie dzieli się informacjami o superbohaterskich projektach, odpowiedź ta o niczym nie przesądza. Jednak aktualne kłopoty Jeremy'ego Rennera, oskarżanego przez byłą żonę o grożenie jej śmiercią, a także nadużywanie alkoholu i narkotyków, stały się przyczyną spekulacji, że aktor nie pojawi się w projekcie. Tym samym udział Steinfeld znalazł się pod znakiem zapytania.

Niedawno ogłoszono, że Jonathan Igla ("Mad Men") przejmie rolę scenarzysty i producenta wykonawczego "Hawkeye'a", wygląda więc na to, że prace nad produkcją trwają. A kto w niej wystąpi? Poczekamy, zobaczymy. Premiera serialu jest zaplanowana na jesień 2021 roku.