Z uniwersum Marvela do filmu o przygodach o Barbie? Simiu Liu negocjuje rolę u boku Margot Robbie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Z+uniwersum+Marvela+do+filmu+o+przygodach+o+Barbie+Simiu+Liu+negocjuje+rol%C4%99+u+boku+Margot+Robbie-145490
Z uniwersum Marvela do filmu o przygodach o Barbie? Simiu Liu negocjuje rolę u boku Margot Robbie
źródło: Getty Images
autor: Alberto E. Rodriguez
Gwiazda marvelowskiego widowiska "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" Simu Liu negocjuje udział w filmie fabularnym o przygodach Barbie. Tytułową rolę zagra Margot Robbie, zaś w jej ukochanego Kena wcieli się Ryan Gosling.

<"Barbie": co wiemy o filmie?

Fabuła "Barbie" trzymana jest na razie w tajemnicy. W rozmowie z "Variety" Robbie, która jest również producentką przedsięwzięcia, zdradziła jednak, że film będzie zastrzykiem pozytywnej energii oraz inspiracją dla pragnących spełniać marzenia młodych widzów.

GettyImages-911215538.jpg Getty Images © Emma McIntyre


Za kamerą "Barbie" stanie Greta Gerwig. Twórczyni "Lady Bird" oraz "Małych kobietek" napisała również scenariusz filmu do spółki ze swoim partnerem Noah Baumbachem ("Historia małżeńska"). W obsadzie znalazła się również America Ferrera.

Wytwórnia Warner Bros. zaplanowała premierę kinową na 2023 rok.

Barbie trafiła na rynek w 1959 roku. Wkrótce stała się najpopularniejszą lalką świata i fenomenem popkultury. Dziś jej logiem sygnuje się nie tylko zabawki, ale też zestawy gadżetów, książki, komiksy, gry wideo czy serię filmów animowanych. Marka warta jest setki milionów dolarów.

Zanim Liu dołączył do uniwersum Marvela, był najlepiej znany z roli w sitcomie CBS "Kim's Convenience". Aktor ma również na koncie występy m.in. w telewizyjnej wersji "Uprowadzonej" oraz dramacie "Women Is Losers". Wkrótce zobaczymy go u boku Marka Wahlberga w filmie "Arthur the King".

Zwiastun filmu ""Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones