Zdjęcia do drugiej części przygód Tylera Rake'a w przyszłym roku?

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zdj%C4%99cia+do+drugiej+cz%C4%99%C5%9Bci+przyg%C3%B3d+Tylera+Rake%27a+w+przysz%C5%82ym+roku-140392
Zdjęcia do drugiej części przygód Tylera Rake'a w przyszłym roku?
Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku rozpoczną się zdjęcia do widowiska akcji "Extraction 2". Tak przynajmniej podają twórcy oryginału "Tyler Rake: Ocalenie".

Prace nad scenariuszem zbliżają się do końca i wszystko jest na dobrej drodze, by ekipa mogła wejść w przyszłym roku na plan. Niestety wciąż nikt nie chce wyjaśnić, czy akcja dwójki rozgrywać się będzie po wydarzeniach pokazanych w jedynce, czy może przed nimi.

"Tyler Rake: Ocalenie" był wielkim przebojem platformy Netflix. Za obraz odpowiadali Sam Hargrave (reżyseria), Joe Russo (scenariusz) i Chris Hemsworth (gwiazda). Podstawę fabularną stanowiła powieść graficznej Ande Parksa "Ciudad".

Tytułowy Tyler Rake jest nieustraszonym najemnikiem, który nie ma już nic do stracenia. Jednak, gdy przyjmuje zlecenie odbicia z rąk porywaczy syna międzynarodowego barona narkotykowego, nie zdaje sobie sprawy, jak ogromnego ryzyka się podejmuje. Realizacja tej śmiertelnie niebezpiecznej misji w mrocznym półświatku handlarzy bronią i narkotykami graniczy z niemożliwością i na zawsze odmienia życia Rake'a i porwanego chłopca.

Udostępnij: