"Tyler Rake" i co jeszcze? Jakie są największe hity platformy Netflix?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Tyler+Rake%22+i+co+jeszcze+Jakie+s%C4%85+najwi%C4%99ksze+hity+platformy+Netflix-144011
"Tyler Rake" i co jeszcze? Jakie są największe hity platformy Netflix?
Ted Sarandos na Code Conference ujawnił nowe dane o największych przebojach prowadzonej przez niego platformy Netflix. Niekwestionowanym numerem jeden okazał się film z Chrisem Hemsworthem "Tyler Rake: Ocalenie". Co najmniej dwie jego minuty zostało obejrzanych na ponad 92 milionach netfliksowych kont w ciągu pierwszych 28 dni na platformie.

Niewiele gorzej wypadł film z Sandrą Bullock "Nie otwieraj oczu". Przez co najmniej dwie minuty leciał on na 89 milionach kont. Podium kompletuje "Śledztwo Spensera" z Markiem Wahlbergiem (85 mln kont).

Najchętniej oglądanym serialem okazują się "Bridgertonowie" (zostali włączeni na 82 mln kont). "Wiedźmin" zajął trzecie miejsce minimalnie wyprzedzony przez "Lupina". Oba seriale były oglądane na ponad 76 mln kont.

Listę najpopularniejszych seriali i filmów znajdziecie poniżej:


Jeśli chodzi o łączną liczbę minut obejrzanych przez użytkowników Netfliksa w ciągu pierwszych 28 dni obecności danego tytułu na platformie, to absolutnym rekordzistą są "Bridgertonowie" (625 mln minut). Niewiele gorzej wypadł czwarty sezon "Domu z papieru" (619 mln minut).

Wśród filmów bezkonkurencyjne było "Nie otwieraj oczu" (282 mln minut). "Tyler Rake: Ocalenie" zajął drugie miejsce z wynikiem 231 mln minut.

Top 10 seriali i filmów pod względem łącznego czasu oglądania wygląda tak: