Zobacz najnowsze zwiastuny

- / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zobacz+najnowsze+zwiastuny-29205
Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych zwiastunów, które pojawiły się na stronach Filmweb.pl w przeciągu ostatniego tygodnia.

W tym tygodniu dominowały zwiastuny do dwóch typów filmów: horrory i animacje.
Do tych pierwszych pojawiła się zapowiedz do "The Wicker Man" z Nicolasem Cage'em w roli głównej – remake'u "Kultu" z 1973 roku. Można również zobaczyć zwiastun do "The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning" - prequelu klasyki gatunku. Oba zwiastuny można podziwiać w wersji High Definition.

Najnowszy film z Robinem Williamsem "The Night Listenerm" horrorem nie jest, ale z całą pewnością film będzie trzymał w napięciu.

Tak samo trzymający w napięciu zapowiada się wojenny film "Flyboys" z Jamesem Franco i Jeanem Reno w rolach głównych. Film producenta "Dnia Niepodległości" tym razem będzie opowiadać o losach pilotów w czasie pierwszej Wojny Światowej.

Ostatnie kilka dni przyniosły również zapowiedzi do wielu animacji. Jedną z nich jest pełna i oficjalna zapowiedź do ekranizacji książki Johna Nickle'a "Po rozum do mrówek" z głosami Nicolasa Cage'a, Julii Roberts i Meryl Streep. Pojawił się również drugi już zwiastun zdradzający trochę więcej fabuły filmu "Sezon na misia" z głosami Martina Lawrence'a i Ashtona Kutchera.

W gwiazdorskiej obsadzie zapowiada się również film "Pajęczyna Charlotty" Gary'ego Winicka ("Dziś 13, jutro 30"), do którego pojawił się oficjalny zwiastun.

Mniej tajemnic odkrywają przed nami teaser do animizacji Luca Bessona "Artur i Minimki" oraz do przyszłorocznej animacji studia Pixar i Disney – "Ratatouille". A jak ktoś chciałby jednak zobaczyć coś więcej to zapraszam do obejrzenia kilku fragmentów do "Aut" Johna Lassetera.

Nie zabrakło również polskiego akcentu. Cezary Żak i Maciej Stuhr podkładać będą głosy do polskiej animacji "Kajko i Kokosz", o której więcej możecie przeczytać tutaj.' rel='nofollow' target='_blank'>http://www.filmweb.pl/News?id=29139">tutaj.
Na koniec warto wspomnieć o zapowiedzi do komedii "The Groomsmen" w reżyserii Edwarda Burnsa, opowiadającej o rozterkach pana młodego przez swoim ślubem.

Kajko i Kokosz
zwiastun 1

Auta
klipy


Dla zwolenników pięknej jakości informuje, że do następujących filmów pojawiły się zwiastuny w wersji High Definition* o nieskazitelnej jakości obrazu i dźwięku: "The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning", "The Wicker Man", "Ratatouille".

Najciekawsze zapowiedzi z poprzedniego tygodnia można obejrzeć tutaj, a więcej zwiastunów, klipów, spotów, reportaży itp. można obejrzeć w naszym dziale Multimedia. Dodatkowo, informacje o bieżących zwiastunach dodanych na wortalu można znaleźć na moim specjalnie do tego przeznaczonym blogu.

W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się zainstalowanie najnowszego oprogramowania do odtwarzania.


* - wymagany QuickTime w wersji 7.0
Udostępnij: