Zobaczcie zwiastun serialu A24 dla Netflixa. Oto "Awantura"!

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zobaczcie+zwiastun+serialu+A24+dla+Netflixa.+Oto+%22Awantura%22+%E2%80%93+Filmweb-149952
Zobaczcie zwiastun serialu A24 dla Netflixa. Oto "Awantura"!
źródło: materialy promocyjne
W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun serialu studia A24 pod tytułem "Awantura". Produkcja powstaje dla platformy Netflix, a jej gwiazdami są Steven Yeun i Ali Wong. Poniżej znajdziecie też plakat serialu i kilka zdjęć z planu. 


"Awantura" – serial studia A24 dla platformy Netflix"Awantura" rozpoczyna się od incydentu przemocy drogowej między dwojgiem obcych sobie ludzi. Skory do kłótni pracownik fizyczny Danny Cho (Steven Yeun) popada w konflikt z Amy Lau (Ali Wong) – wiodącą wystawne życie kobietą sukcesu. W kolejnych odcinkach tego poruszającego i obfitującego w czarny humor serialu spór między nimi się zaognia, ukazując historię ich życia i związków.

Serial składa się z 10 trwających po 30 minut odcinków. 

Serial "Awantura" – zwiastun
Studio A24 – twórcy "Wszystko wszędzie naraz"


A24 zdobyło podczas tegorocznej oscarowej gali aż dziewięć nagród z 18 nominacji, w tym za najlepszy film dla "Wszystko wszędzie naraz".

Na koncie studia znajdują się także takie filmowe perełki, jak "Lady Bird", "Climax", "Midsommar", "The Lighthouse", "C'mon C'mon" czy "Minari". Obecnie wyczekujemy zbliżającej się premiery nowego dzieła Ariego Astera "Beau Is Afraid", który trafi do kin w kwietniu tego roku. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones