Zoolander i Hansel McDonald wystąpili na pokazie Valentino w Paryżu

Daily Mail / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zoolander+i+Hansel+McDonald+wyst%C4%85pili+na+pokazie+Valentino+w+Pary%C5%BCu-110232
Ben Stiller i Owen Wilson zrobili dziś furorę na pokazie Valentino podczas trwającego w Paryżu Tygodnia Mody. Aktorzy przeszli po wybiegu w strojach swoich bohaterów z filmu "Zoolander", czym ucieszyli widownię.

Jak się okazało, występ Zoolandera i Hansela McDonalda nie był pustym happeningiem, tylko oficjalną zapowiedzią sequela filmu. Aktorzy potwierdzili, że "Zoolander 2" powstanie i podali dokładną datę jego premiery - ma to być 12 lutego 2016 roku.

Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentował się filmowy duet wśród gwiazd mody.Przypomnijmy: bohaterem pierwszego filmu jest tytułowy Derek Zoolander trzykrotny zdobywca tytułu Modela Roku, który w końcu zostaje zdetronizowany przez znienawidzonego, młodszego rywala. Klęska okazuje się jednak dla niego wybawieniem. Dzięki temu pokornieje, porzuca Nowy Jork i wraca do rodzinnego miasteczka, gdzie zatrudnia się jako górnik. Jego delikatne dłonie nie są jednak przyzwyczajone do ciężkiego kilofa. Co gorsza, nowi koledzy coraz trudniej znoszą jego, dziwne ich zdaniem, poczucie humoru. Z dnia na dzień rośnie w chłopaku frustracja i świadomość, że przegrywa życie. Wtedy właśnie pojawia się propozycja, którą Derek postrzega jak dar od losu. Ma wziąć udział w promowaniu nowej kolekcji kontrowersyjnego projektanta, Mugatu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones