Druga część "Zoolandera" jednak powstanie?

First Showing / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Druga+cz%C4%99%C5%9B%C4%87+%22Zoolandera%22+jednak+powstanie-106732
W 2010 zanosiło się na to, że zapadnie decyzja o realizacji drugiej części "Zoolandera". Niestety wytwórnia Paramount nie była wówczas chętna do wyłożenia pieniędzy, a głowę Bena Stillera zaprzątała praca nad "Sekretnym życiem Waltera Mitty". Pojawiła się jednak nowa szansa na "Zoolandera 2".Justin Theroux, którego nazwisko wymieniano w 2010 roku jako potencjalnego reżysera i scenarzystę sequela, wyjawił kilka optymistycznych szczegółów dotyczących projektu. 

Mamy gotowy scenariusz drugiej części i ostatnio powróciliśmy do rozmów o filmie. Staramy się jeszcze dopieścić tekst. Nie chcę zapeszać, ale wygląda na to, że projekt nabiera pary, powiedział twórca.

Theroux, którego obecnie możemy oglądać w serialu "Pozostawieni", nie jest jednak pewien, czy będzie w stanie wyreżyserować film. Wątpię, żeby mi się to udało. Wszystko zależy od tego, czy zostanie zamówiony drugi sezon "Pozostawionych". Jeśli tak, raczej nie będę miał czasu. Prawdopodobnie pałeczkę przejmie wówczas Ben, co byłoby super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones