Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 034 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

On jest obrzydliwy....żal mi Go....Myśli , że jest wielkim aktorem jak nawet bezdomnego zagrać by nie potrafił...

Jessica_18

Obrzydliwe jest to, co piszesz... Żal Ci go, bo co...? Dokończ, proszę... Bo nie trafia w Twoje preferencje estetyczne?!! Ogarnij się, dziewczynko!!! Ja tam nie wiem, czy potrafiłby zagrać bezdomnego i nawet mnie to nie obchodzi - nie mam ochoty, to nie patrzę i tyle:-/ A co do tego, czy ma o sobie zbyt wysokie mniemanie - nie sądzę, aby tak było!!! Co innego szukać rozgłosu, co innego stać się ofiarą zmierzchomanii:( Pattinson jest typowym przykładem na to, jak można kogoś znienawidzić, choć się go nigdy w realu na oczy nie widziało:-( Dziewczynko, nie oceniaj ludzi tak powierzchownie i zastanów się nad tym, jak sama jesteś oceniana przez swoje otoczenie...

MinnIe27

MinnIe27 - Nic dodać nic ująć.

Jessica_18 "Myśli , że jest wielkim aktorem" podaj mi link proszę z wywiadem, w którym to mówi ;]]]

MinnIe27

".. Żal"

-Nie ma co tu się wysilać, mogę jedynie odesłać do brzydkiego buraka xD http://www.youtube.com/watch?v=hVYMwRKuB4k

I zgadzam się on jest brzydkim sŁŁLitaśnym idiotą.

MinnIe27

minnle27: hehe "ogarnij sie dziewczynko"

MinnIe27

Zgadzam się w 100 % :D

MinnIe27

Minnie, czytając co piszesz..śmiałem się... :]
"Pattinson jest typowym przykładem na to, jak można kogoś znienawidzić, choć się go nigdy w realu na oczy nie widziało:-( Dziewczynko, nie oceniaj ludzi tak powierzchownie..."
Takie komentarze to na Sympatii.pl można dawać a nie tutaj :D

Pattison zagrał w Zmierzchu, Harrym Potterze małą rólkę i ostatnio w dwóch nudnych naciąganych romansidłach...
Aktor z niego kiepski, zachwycają się nim głównie nastolatki z pokolenia MTv.

MinnIe27

Lepiej się tego po prostu ująć nie da:) Ale wiesz, ta nastoletnia ekspresja uczuć...;) Można to w sumie po części zrozumieć...ale fakt, że trafiłaś w sedno niezaprzeczalny:) pozdrawiam.

Jessica_18

Też go nie lubię i zgadzam się z Jessica.
Ludzie go 'polubili' za tą marną sagę. yrrh !

indywidualistka.

Dzięki indywidualistka , że chociaż Ty mnie popierasz :) Widać Te dziewczyny zupełnie się nie znają...A dla Waszej wiadomości nie oceniam ludzi powierzchownie!!!Znam tego całego Roberta i wiem jaki jest , a jaki nie...i to co o Nim wiem w zupełności mi wystarczy , żeby Go nie lubić i uważać , że jest nie fajny i brzydki:P Zresztą to , że jest nie ładny ,można zobaczyć na , każdym zdjęciu:P

Jessica_18

Z N A S Z PATTINSONA???? Ile razy z nim rozmawiałaś????? Kiedy byłaś z nim na kawie albo na imprezie??? TY GO NIE ZNASZ DZIEWCZYNKO, TOBIE SIĘ WYDAJE, ŻE GO ZNASZ!!!!!!!!!!!! Popatrzyłaś na zdjęcie, obejrzałaś film, weszłaś na plotkarski portal internetowy i zaczęłaś snuć swoje hipotezy:( Oceniasz go powierzchownie, drogie dziecko, ponieważ nie możesz oceniać go inaczej na podstawie tego, co udało Ci się wyczytać albo zobaczyć w tv. Ja tam nie uważam, że jest specjalnie przystojny, ale nigdy nie napiszę, że Go ZNAM, bo Go w życiu na oczy nie widziałam...

MinnIe27

Kobieto czy Ty naprawdę jesteś taka tępa?! Że Go ,,znam'' to w przenośni!!!Jeśli tego nie rozumiesz to powinnaś udać się do psychiatry!!!Dobrze radzę!!!Nie chodzi o to , że wiem tyle o Nim z netu...Moja przyjaciółka się w Nim zakochała , chociaż nie wiem co Ona w Nim widzi :/ Ciągle pokazuje mi coś z Nim i opowiada też o Nim....Zresztą co Cię to obchodzi jakie mam źródła informacji co?! Po prostu go nie lubię...i koniec.Według mnie jest beznadziejnym aktorem i jest okropnie brzydki , a jeśli tobie się podoba ten gość...to ja mam to gdzieś!!!Możesz sobie Go lubić , ale mnie do tego nie zmuszaj bo mogę Cię zapewnić , że bezskutecznie...

Jessica_18

Ehhhh, te małolaty... Czytaj dziewczynko ze zrozumieniem, ok??? Ja nie jestem TĘPA, a za to Ty nie wiesz, czym jest ironia i sarkazm... Napisałam jedynie, ze GO NIE ZNASZ, biedna niedouczona dziecinko, bo znać Go nie możesz:( Przenośnia funkcjonuje bardziej jako chwyt stylistyczny albo sposób przekazania za pomocą ukrytych znaczeń - wartości o charakterze abstrakcyjnym, a to co Ty tutaj zaprezentowałaś to raczej jest ignorancja; próba zabłyśnięcia na forum, tylko że nie bardzo masz czym... Jeśli chciałaś napisać coś nie w sensie dosłownym, trzeba było użyć cudzysłowu!!! Ja jedynie ustosunkowałam się do Twojej wypowiedzi, w której stwierdzasz, ze nie oceniasz ludzi powierzchownie, tylko... Widzisz, jak się to ma do sądów wypowiadanych przez Ciebie; skoro zwracasz uwagę jedynie na zewnętrzny aspekt wyglądu Pattinsona i stwierdzasz, że nie jest fajny, bo nie??? To, że Twoja przyjaciółka buja się w gościu znanym przez ekran tv bardziej kwalifikuje się do leczenia psychiatrycznego niż moje sarkastyczne uwagi!!!!!!!!!!!!! Aha, a co do wyglądu; lepiej patrz na siebie, bo krytyka czyjejś powierzchowności, to naprawdę jeden z największych debilizmów , jaki można sobie wyobrazić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIKT CIĘ NIE ZMUSZA DO TEGO, ŻEBYŚ GO LUBIŁA , ALE MIEJ TROCHĘ PRZYZWOITOŚCI I NIE OPOWIADAJ GŁUPOT NA TEMAT KOGOŚ, KTO I TAK MA CIE GDZIEŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MinnIe27

Już Ci mówiłam , ale skoro do Ciebie nic nie dociera to powtórzę jeszcze raz....Ja gościa nie cierpię!!! Ale jak Ty Tego młotka lubisz to spoko...Tylko chyba cały czas nie łapiesz dziewczyno , że na siłę chcesz , żebym ja polubiła brzydkiego Roberta....bez rezultatu , bo ja zdania nie zmienię :P

użytkownik usunięty
Jessica_18

Wielka przepaść intelektualna między Wami. Jessica przestań się już poniżać. Przypominasz mi swoim zachowaniem Jolantę Rutowicz. Wiecznie Ci coś nie pasuje, powtarzasz się, szczekasz jak mały piesek a totalne zero w głowie.

W 100% zgadzam się z Tobą:) a co do gry aktorskiej to mnie osobiście się bardzo podoba jest charyzmatyczny i przekonujący, i o to chodzi na tej stronie, że oceniamy aktora, a nie człowieka. Jeżeli chodzi o jego urodę to dla mnie jest on przystojny. Wolę takiego chłopaka niż łysego dresa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Jessica_18

Szkoda ,ze rok 2010,ale nie oszczędze sobie.Nie myśląc zbytnio nad 1 postem tematu,chodziło raczej o jego charakter,którego z gry aktorskiej(filmy) nie wyniesiesz,łaskawa damo.Brawo za zrobienie z 1 głupiego tematu, dosyć rozlazły temat na prawie 650 wypowiedzi,czyli trolling sie udał...ale głupota również wspomagała :)

użytkownik usunięty
Jessica_18

".Myśli , że jest wielkim aktorem" a to dziwne, bo głównie w wywiadach mówi, że nie czuje się spełniony jako aktor i uważa, że jeszcze wiele mu brakuje by grać dobrze... Skąd czerpiesz swoje informacje? Z "Bravo"?, "Pudelka" czy jeszcze czegoś innego?

użytkownik usunięty
Jessica_18

Co ja tutaj robię w ogóle... Kłótnia na poziomie... nie powiem już kogo. "Moja łopatka, oddaj!" "Ale ja chce się jeszcze pobawić!!!"
Tak więc Jessico moja droga. Po pierwsze: Naucz się używać przenośni, metafor itd. Po drugie jeśli założyłaś taki prowokacyjny temat to się nie dziw, że jesteś atakowana, ponieważ aż jedzie od niego idiotyzmem (wybacz). Poza tym nikt Cię nie zmusza by lubić Pattinsona. Po prostu Cię spytano o źródło Twoich informacji, Tobie się zrobiło głupio i zaczęłaś walić młotkiem. Naucz się pierw dyskutować i się nie unoś tak. Za jakiś czas ten okres buntu Ci minie, miejmy nadzieję. Póki co jednak zanim coś napiszesz to pomyśl.

Po pierwsze , przestań mnie pouczać , a po drugie napisałam taki temat bo uważałam , że Pattinson to leszcz i głupek :P MinnIe27 jednak uważa , że wyzywając mnie sprawi , że Go polubię !!! A co do Ciebie to jak nie przestaniesz mnie pouczać to zacznę walić młotkiem tyle , że w twoją głowę :P Więc odwal się :P Mówię to do wszystkich!!! Jak chcecie to możecie lubić tego całego Roberta ja tylko mówię , że Go nie lubię!!!!!!!! Dotarło wreszcie???!!! Jeśli nie to wszyscy powinniście iść do lekarza , bo coś z Wami nie tak :P

Jessica_18

oj, Jessica... Jessica, ja nie zniżam się do tego, aby na siłę zmuszać Cię do czegokolwiek... Ja na to ani czasu, ani ochoty nie mam:( A skoro o wyzywaniu mowa... Ja nie zakładałam tematu pt. "Brzydal" na Twój temat, więc o co chodzi??? Asiek890 nie przejmuj się tym dzieciakiem... Dyskusja z nią sprowadza się jedynie do powtarzania w kółko jednych i tych samych argumentów;P A do Jessiki i tak nic nie dociera...

użytkownik usunięty
MinnIe27

Po stylu jej pisania podejrzewam, że dziewczyna ma 12 lat i hormony jej buzują od pierwszej miesiączki. Bawią mnie jednak jej ataki:-)

Faktycznie, troszeczkę nadpobudliwa z niej dziewczynka;) Tylko widzisz... jej ataki są pozbawione wszelkiej logiki i to mnie martwi. Myślę, że wiesz, o co mi chodziło - nie o samego Pattinsona, ale o Jej krytykanckie podejście do człowieka, którego nie zna i sposób wyrażania opinii na temat Jego powierzchowności. Dla niej ładne jest równoznaczne ze słowem fajne; talent aktorski Pattinsona nie ma tutaj nic do rzeczy - chodzi tylko o Jego wygląd i to mnie wkurza na maxa (to Jej ogólnikowe podejście do człowieka). Ciekawe jakie ma zdanie na temat Roberta DeNiro (może on też jest głupim leszczem)?

użytkownik usunięty
MinnIe27

Podejrzewam, że pewnie go lubi (pod publikę), bo ludzie by ją zmietli z powierzchni ziemi gdyby w taki sposób się o nim wyrażała. Założę się, że nawet jednego filmu z DeNiro nie widziała. Mnie to jakoś nie ziębi, bo wiem że na świecie chodzą puści ludzie. Wiem również, że nic z owymi nie zrobimy, bo są zbyt głupi by dostrzec swoją głupotę:-) Nie uważam Pattinsona za wspaniałego aktora ani też nie uważam go za przystojniaka, jednak facet ma potencjał no i fajne podejście do życia. Mnie zakuło jedynie: "Myśli , że jest wielkim aktorem "
Wyssała to z palca, a według mnie Pattinson jak na swój młody wiek jest jednym z nielicznych aktorów podchodzących do siebie z takim dystansem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MinnIe27

na ataku gra Ronaldo jak juz cos ten z Brazyli

użytkownik usunięty
Jessica_18

Ja Ciebie nie pouczam, stwierdzam tylko fakty. Masz problemy z wyrażaniem własnych emocji, czujesz się atakowana z każdej strony i jeśli tak dalej będziesz się zachowywać popadniesz w obłęd. A wtedy już nie będzie tak zabawnie. I przestań krzyczeć, bo to co piszesz każdy czyta więc nie musisz wstawiać dwudziestu wykrzykników. Tak jak pisałam wcześniej... naucz się używać przenośni. I zacznij je rozróżniać w wypowiedziach, bo pisząc "młotek" nie miałam na myśli ani kowalskiego ani sportowego. Nikt cię do niczego nie zmusza. Spoko, wyrażasz swoje zdanie (na bardzo niskim poziomie swoją drogą) a Minnie27 po prostu napisała swoje. Ty to odebrałaś jako atak na swoją osobę i zaczęłaś krzyczeć jak mała dziewczynka, której mama nie chciała pomalować paznokci.

Jessica_18

Masz jakiś atak, czy co? Wnioskuję po ilości wykrzykników i znaków zapytania...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Jessica_18

Wow..."Jessica_18" wiesz, ze jesteś głupia jak but!? Chyba nie znasz znaczenia słowa "obrzydliwy"
Ciekawe jak Ty wyglądasz?! By the way, chyba żal Ci dupę ściska! Z jakiego dokładnie powodu to nie wiem!
Zakochana nie jestem, ale musze przyznać jest całkiem przystojny. Zresztą po co te dyskusje? Każdy ma inny gust!

Jessica_18

Osz w mordę, coraz 'lepsze' tematy widzę tutaj powstają.

Camilla3

Haha, zgadzam się ;D Pewnie Pani pomyślała sobie, że będzie fajna, jak pokaże swą opinię tak odmienną od wielu fanów Roberta:)

Panda

Dziewczyna ma problem z kolezanka zakochana w Robercie , przynajmniej z tego co mowi......
Widocznie przy niej nie moze slowa powiedziec na ten temat , wiec tu przyszla odreagowac .No coz , taki wiek .

Oleska1990

No ja rozumiem, że każdy wiek ma swoje problemy, no, ale już tak się błaźnić. Oj, nie fajnie.

Camilla3

Odwalcie się.Dajcie mi wreszcie święty spokój...asiek890 piszesz , że MinnIe27 wyraziła tylko swoją opinię.Masz rację.Ale ja też wyraziłam swoje zdanie.Każdy może pisać tutaj co chce:)Ja w dalszym ciągu uważam , że Pattinson to leszcz ,a Wy nadal sądzicie , że jest fajny...Spoko.Tak czy inaczej nie zamierzam się z Wami dłużej kłócić ,bo to jest dziecinne co tutaj wypisujecie.A swoją drogą to ciekawe skoro , żadne z Was aż tak bardzo nie lubi Pattinsona , a jednak ciągle tu wchodzicie i chcecie się dalej kłócić.Nie macie co robić i próbujecie jakoś zaistnieć w necie:)Extra po prostu...Nara:)

Jessica_18

Dziecinna to Ty jesteś, dziewczynko... Ja nawet w przedszkolu nie zniżałam się do argumentacji typu: Jasio jest głupi, bo jest brzydki;( Może lepiej zostań przy Hannie Montanie, co??? A ja wchodzę na ten profil z czystej przekory, żeby zobaczyć, co tym razem nasza milusińska wymyśli i pośmiać się trochę, bo w życiu nie ma lekko;P Pozdrawiam!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Jessica_18

hmm... Jessica_18...
Skoro go tak nienawidzisz i w ogóle uwarzasz, że jest paskudny to po co wchodzisz na stronę poświęconą Pattinson'owi??
Bo według mnie robisz to po to by zrobić jakąś zadyme... Bo raczej miałaś świadomość, że jak coś takiego napiszesz to zostatniesz skrytykowana, a jeśli nie wzięłaś tego pod uwagę to oznacza, że jesteś mało rozgarnięta...
Ja osobiście nie jestem jakąś jego wielką fanką, w ogóle nie jesetem jego fanką, ale jak to stwierdziłaś, że jest złym aktorem to na jakiej podstawie wysnułaś taki wniosek??
Znasz się na tym ?
Czy może obejrzałaś wszystkie filmy w jakich grał Pattinson??
Wątpię, żebyś się na tym znała, a więc to nie to..
Skoro jest taki paskudny i jest złym aktorem to niemogłabyś z nim obejrzeć więcej niż jeden film ,,,
A więc na jakiej podstawie tak uwarzasz ?

smiletome

Nie lubię Go i chcę , żeby ludzie wiedzieli o tym:)Nie wiem czemu tak jest , ale gdybym mogła to powiedziała bym o tym , każdej osobie na świecie:)Szkoda , że to niemożliwe:(Trudno...Wchodzę tutaj zobaczyć co ludzie piszą...czy zgadzają się ze mną czy nie...

Jessica_18

Dziewczynko, a co Ci to daje, że ludzie o tym wiedzą? Myślisz, ze kogoś z nas interesuje Twoje zdanie na temat tego człowieka? Może i by tak było, gdybyś nie opierała swoich wypowiedzi na ciągłym ubliżaniu nie tylko Pattinsonowi, ale przede wszystkim osobom, które mają odmienne niż Ty zdanie... A skoro chcesz, żeby jak najwięcej ludzi o tym wiedziało zacznij od samego zainteresowanego; napisz list albo maila do władz Jego angielskiego funclubu; Pattinson na pewno bardzo się zmartwi faktem, ze Jessica_18 nie darzy go sympatią, przyjedzie do Polski i przeprosi Cię za to, że w ogóle się urodził, a następnie zamknie w klasztorze kamedułów i już nigdy więcej o Nim nie usłyszymy;P

MinnIe27

Dobrze by było gdyby On nie istniał :) Szkoda , że się już narodził no , ale trudno:)Ja nadal mam Go w dupie , a Wy w dalszym ciągu Go lubicie i jest cool :)

Jessica_18

Ty mała, tępa dziewczynko!!! Dobrze byłoby, gdyby ludzie poniżej pewnego poziomu intelektualnego nie mieli dostępu do internetu...:( Posłuchaj, mała zawzięta ignorantko; kiedy życzysz komuś źle, zło wraca do Ciebie ze zdwojoną siłą, bo gniew rodzi tylko jeszcze większą złość, a to z kolei prowadzi do wzajemnego wyniszczenia miedzy ludźmi! Ty tego nie zrozumiesz, bo prawdopodobnie tak Cię wychowano, ale fakt, że masz ADHD powinien zaniepokoić Twoje otoczenie, choć na leczenie jest o ładnych parę lat za późno! Tak wiec przestań pluć jadem, bo na nas to nie działa, a i Pattinson pewnie nie płacze po kątach z tego powodu. Za dziesięć minut jest wieczorynka - miłego oglądania, dziecinko;P

MinnIe27

Teraz to ty rodzisz tę złość :/ Walisz na nią przy każdym słowie :/ Oj nie ładnie

Peace & Love V

loveGDpcmcia

Ja??? Ej, ej trochę przeginasz... Nasza Jessica po prostu wymyśliła temat niezbyt wyszukany, a za to wręcz naszpikowany wrogością. Odnosiłam się do niej przyjaźnie do momentu, gdy napaści zostały skierowane wybitnie pod adresem innych osób... A co z tym, kto się bronic nie może??? Prosiłyśmy ją jedynie, aby spuściła nieco z tonu, ale gdzie tam... Mnie do głowy nie przyszłoby, aby obrażać kogoś, kogo nie znam... Ale skoro lubisz słuchać, że jesteś tępa, bo zadajesz pytania retoryczne, to gratuluje...

MinnIe27

tak a zdania:
-gdyby ludzie poniżej pewnego poziomu intelektualnego nie mieli dostępu do internetu...
-Posłuchaj, mała zawzięta ignorantko...
-ale fakt, że masz ADHD...
-choć na leczenie jest o ładnych parę lat za późno!
-Za dziesięć minut jest wieczorynka - miłego oglądania, dziecinko
-Ty mała, tępa dziewczynko!!!

Nie,te zdania wcale złości nie rodzą, ani trochę >:

loveGDpcmcia

Oberwała w tym ostatnim poście, bo faktycznie mnie wkurzyła:( Konstruktywna krytyka nie opiera się na na wulgarnej ocenie cudzej powierzchowności... Zauważ, ze to ja pierwsza usłyszałam, że jestem tępa - nie ona... Sam Jej post jest dosyć dziecinny, wiec stąd określenie dziewczynka:) Zwróć uwagę, że Ciebie nie atakuję i nie wyzywam, bo nie zachowujesz się jak dziecko... Pozdrawiam!

MinnIe27

weź się odwal od Jessica_18 każdy ma prawo wyrazić swoja opinie. a co do patisona to burak z niego niech spierdala na baobab.

Jessica_18

Hej zastanów się nad tym co mówisz. To zaczyna podchodzić pod paragraf. Jak możesz nienawidzić człowieka nie znając go? To wręcz nie logiczne. Teraz pomyśl ilu ludzi musi Ciebie nie lubić skoro tak się wyrażasz o innych? Trochę pokory...

Jessica_18


"Nie lubie Go i chce , zeby ludzie wiedzieli o tym. Nie wiem czemu tak jest , ale gdybym mogla to powiedziala bym o tym kazdej osobie na swiecie......"
Czym Ci ten chlopak tak za skore zalazl ? Tym , ze istnieje ?

A moze jestes z tych , co to "Przez dwa tygodnie za nim szalalam , a teraz go nienawidze "?
Chyba sluszna byla koncepcja , ze nie przyslal fotki z autografem...........................

Oj dzieciaku , dorosnij .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones