Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

On jest obrzydliwy....żal mi Go....Myśli , że jest wielkim aktorem jak nawet bezdomnego zagrać by nie potrafił...

Jessica_18

o żesz . ja tak rzadko się wypowiadam ale z takimi nie mogę.
Po serialach, których oglądasz można Cię trochę określić.. no nie ważne. zastanawia mnie ile części sagi obejrzałaś ? Ile filmów z Pattinsonem? podejrzewam, iż tylko Zmierzch 1,2,3 i najwyżej Harrego Pottera, w którym rolę miał malutką i określić go nie można . ;) Nie ma to jak oceniać człowieka po jednej roli ! Plus dla Ciebie! ohhh jak ja już czekam na to jak zaczniesz szczekać;D Dwa . Jak do ch.ja można obrażać ludzi, a zrobiłaś to w kilku pierwszych postach.. ponieważ mają gust inny niż Ty ? nie chce mi się wracać do tyłu i kopiować, więc nie zacytuję ale było to coś w stylu 'Jak wam się podoba to macie beznadziejny gust' . Przypominam, że to nie jest cytat! ;x Już dziewczyny Ci powiedziały, że wyzywasz ludzi jak 12 letnie dziecko. Skaczesz, prujesz się ponieważ za mało w Tobie inteligencji, aby odpowiedzieć komuś sensownym argumentem i na spokojnie. Ależ się uśmiałam no po prostu to jest genialny temat. aj, tyle miałam napisać a zapomniałam, za dużo tego było.

I nie ma czegoś takiego jak nie lubie bo nie lubie. Jeżeli tak mówisz, to robisz to po prostu pod publikę lub jesteś zwykłym prowokatorem i tyle:) Jak nie lubię, to powinnaś mieć na to kilka, co najmniej kilka sensownych argumentów i na takowe czekam . Sądzę, że na każdy i tak bym miała kontrargument. Jak nie to po prostu potwierdzisz spekulacje na temat Twojego wieku i poziomu umysłowego. :)

Ahh i nie używaj słów 'sarkazm' itp. ponieważ nie znasz ich znaczenia, albo Twoje docinki są bardzo cienkie i denne.. ;)

użytkownik usunięty
Raspberry_

Piękniej tego wyrazić nie mogłam:-) Niestety do tej panny to nie dotrze. Stwierdzi za pewne, że ją wyzywasz i obrażasz i że nie da się "normalnie" porozmawiać. Nie ma sensu z nią w ogóle dyskutować ani marnować siły na porządne argumenty. Ja ją obrażam dla frajdy, żeby się trochę popodniecała przed monitorem:-) Niestety na poważniejszą dyskusję u niej trochę za wcześnie. To typ buntowniczki, bo jeszcze młoda jest i niedoświadczona. Pierwszą miesiączkę dostała niedawno i zjawia się tylko kilka dni przed okresem gdy jest odpowiednio nabuzowana.

Stan napięcia przed mięsiączkowego należy rozładować, tak dla zdrowotności XD

Taa...
Darujcie sobie te złośliwe uwagi :P Chcecie mi dokopać???Och jak milo z Waszej strony:)
A może już próbowałyście co? No i jak? Nie powiodło się :P Chyba , że jesteście no tyle głupie by sądzić , że tak...więc muszę Was zasmucić.Tak mi przykro , ale musicie się bardziej postarać :P Za wysoko stawiam poprzeczkę ?Nie dosięgniecie? Nie dacie rady ? Och jaka szkoda :( Bo szczerze mówiąc to zaczynałam się tu dobrze bawić.Ale jak widzę to Wy się tu coraz bardziej męczycie.Przynajmniej asiek890 czy keshia21 :P

Jessica_18

Twoja poprzeczka nie sięga mi nawet do pięt, hmmm czy chcemy ci dokopać nie sądze (ja przynajniej). Ale po twoim zachowaniu widać że w każdej osobie doszukujesz się potencjalnych wrogów,przykre, psychoza w tak młodym wieku.

Jessica_18

nikt Ci dzieciaku dokopać nie chce tylko uświadomić w głupocie raczej. Tym bardziej nikt się nie męczy dowalając Ci, bo trudne to nie jest. Sama się z każdym postem pogrążasz i dalej nie mówisz nic nowego. Stawiasz się i rzucasz jak za przeproszeniem gówno w trawie. Bawisz się dobrze . masochistka. lubisz jak po Tobie cisną ? ciekawe. Jak powiedziała Dark666Lady Twoja poprzeczka do pięt nie dorasta jej jak i mi. i sądzę, że dla Asiek czy Keshi też ;)

Raspberry_

Takie pokemony powinno się ignorować ale niestety czasami się nie da

Dark666Lady

mnie wkurza brak argumentacji przede wszystkim. dlatego w ogóle się udzielam . najlepiej to napisać Miley Cyrus jest fajna, Selena Gomez jest super, Zaca Efrona bym zerżnęła itp itd;p no ja nie wiem.. filmy jakie na koncie mają Robert i Kristen, czy te gwiazdy Disneya;d kozacko

Raspberry_

Ja np nie przepadam za Kristen bo w każdym filmie jaki oglądałam z jej udziałem ma ten sam wyraz twarzy - pustą bez wyrazu i z otwartą buzią ale nie będę oceniać jej jako osoby że jest głupia itd. bo jej nie znam.

użytkownik usunięty
Jessica_18

Hahahaa, sorry Misiek, ale jak Ciebie czytam i te Twoje "wspaniałe" odzywki to staje mi przed oczami wielka czarna baba z ryjem konia zwana Jolantą:D Jesteś z nią spokrewniona?:D

jebal cie pies suko

użytkownik usunięty
sasaki_filmweb_filmweb

Mnie nie. Poza tym czemu zawsze wszystko sprowadzasz do swojego ojca?

bo moj stary to cwel a ty jestes szmata

sasaki_filmweb_filmweb

Ty znowu tu? dać dziecku internet...

użytkownik usunięty
sasaki_filmweb_filmweb

Pójdziesz do piekła mały ghulu.

ty pojdziesz do piekla za cudzolustwo

użytkownik usunięty
sasaki_filmweb_filmweb

Już tam byłam, no i?

użytkownik usunięty
Jessica_18

Poza tym... wołaj swoją rumianesłowa bo w pojedynkę sama nie dasz rady. Mądrzejszych jest więcej (o dziwo!).

spoko daje rade :)

użytkownik usunięty
sasaki_filmweb_filmweb

To nie było do Ciebie mały ghulu.

morda tam tele śmiele

sasaki_filmweb_filmweb

Pisz do mnie a nie do konta, które usunęłam kilka miesięcy temu.

Raspberry_

Czepiasz się! Przecież podała argumenty, jest obrzydliwy i nie POTRAFIŁBY zagrać bezdomnego...to nie są argumenty? I to patrz jakie poważne, no!
;]

użytkownik usunięty
keshia21

Może jak wymyślała argumenty to akurat burza była...

Chyba burza mózgów...
" -Okej. Zaczynamy zabawę. Kto poda więcej argumentów przeciwko grze Pattinsona -rzuciła hasło Małgosia.
Jaś uniósł brew do góry, na znak, że intensywnie myśli. W pokoju panowała absolutna cisza, którą po chwili przerwała Małgosia.
-No dajcie spokój, przecież wiem, ze potraficie. Ja zacznę. Pattinson nie umie grać bo po pierwsze jest obleśny -rozpoczęła zabawę Małgosia.
-Bo nie potrafiłby zagrać bezdomnego -zawtórował jej Jaś.
-Bo mi go żal -dodała Tola uśmiechając się promiennie, bo w końcu udało jej się wymyślić poważny argument.
Małgosia z podekscytowania podskoczyła trzy razy na jednej nodze i klasnęła w ręce. Była taka szczęśliwa.
-No widzicie. Wiedziałam, że potraficie. Jesteście cudowni, dziękuję wam -powiedziała ocierając łzy szczęścia z policzków."
c.d.n.


Ps. Tekst ze skakaniem i klaskaniem zapożyczony od Asiek890. Asiek, nie będziemy się procesować, co? ;p

keshia21

zostań pisarką ;d;d ! popatrzcie jak to Jess natchnąć może xD

hmm.. a przejrzałyście jak ona jedzie z ocenami ? każdą cz. zmierzchu na 1 (jeżeli tak nienawidzi RPattza to jednak nie sądzę, że oglądała te części .. no nic.) i wszystkich Potterów na jeden. Jak ja nienawidzę jak ktoś tak ocenia. :xxxx

Raspberry_

Akurat Pottery i Zmierzchy na 1 w pełni zasługują:D

MilesQuaritch

Nie co najwyżej 5 aż tak złe nie są.

Dark666Lady

Daj spokój, poniżej wszelkiej krytyki.

MilesQuaritch

Czyżby fan ociekających krwią filmów sensacyjnych?

Dark666Lady

A jakże:D Wolę solidną porcję adrenaliny niż jakieś zawoalowane powiastki dla homo o czarodziejach i miotłach ;P

I wampirach z liceum.

MilesQuaritch

Tak filmy z serii "zabili go i uciekł" są super, wiem bo się na takich wychowałam.

Dark666Lady

Czy to sarkazm moje dziecko?

MilesQuaritch

Troszkę ale serio często oglądałam filmy z Van Damem, Stevenem Segalem, Arnim, Sylwkiem

MilesQuaritch

Właśnie widzę. Nie rozumiem jak można ocenić tak wysoko piratów? Pewnie dla tych lalkowatych Deppa i Blooma, co/;P

MilesQuaritch

Nie tylko dla Deppa, jak nie wierzysz to nie musisz

Dark666Lady

Obaj cioty, Lundgren i Statham to są samce alfa, przekopaliby tych ciotków na kwaśno.

MilesQuaritch

Oczywiście, prawdziwy chłop to skarb w dzisiejszych czasach w erze Justina Biebera

Dark666Lady

Ja wyglądam jak Statham, z tym że dodatkowo mam włosy.

MilesQuaritch

a ty jestes pojebana jak jestes taka madra to im to powiedz prosto w oczy dziwko

użytkownik usunięty
sasaki_filmweb_filmweb

To jest facet melepeto

a ty jestes obojniak pedalko niedoruchana

użytkownik usunięty
sasaki_filmweb_filmweb

Targasz dzyndzel ojcu jak pies surowy boczek

hahahahaah szmato zes teraz odgapila od jednego uzytkownika na tym portalu hahah zara padne nic nie umiesz sama wymyslec suko jebana moj stary to smiec a ty mu targasz laske widze ze cos ci sie nie udale ten twoj zart dziwko

użytkownik usunięty
sasaki_filmweb_filmweb

Tak, odgapiłam to od samej siebie śmierdziuszku. Tego tekstu używałam jak byłam w Twoim wieku - w podstawówce.

wlasnie ty smierdzisz gownem i sie nie kompiesz a grzyb i plesnie ci rosna na ciele i ci zaden krem nie pomoze

użytkownik usunięty
sasaki_filmweb_filmweb

Ok. Pokonałeś mnie w głupocie. Brawo.

thanks :)

Dark666Lady

A zresztą Pottery są lepsze od np. High School Musical

Dark666Lady

Wg. mnie jednakowy poziom. Plastik, sztuczność i dzieciaki z makijażem. Pomyśleć że za moich czasów leciały takie bzdety jak WOW, Tajemnica Sagali albo Dziewczyna z oceanu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones