Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

On jest obrzydliwy....żal mi Go....Myśli , że jest wielkim aktorem jak nawet bezdomnego zagrać by nie potrafił...

Emma004

Skoro Ty , Go lubisz to mnie nic do tego.To co napisałam to moje osobiste poglądy.Nie wszyscy muszą się z nimi zgadzać.

Jessica_18

a co emma ty znasz go osobiście ??

cola_1988

No ja widzialem ostatnio Emme jak szla z nim ulica w Szczecinie ;D

marastarantino

ja sie z tobą jessica zgadzam:D ten aktor jest do kitu!!!!

użytkownik usunięty
cola_1988

som jezdeś do kitu. odpierdolta się od mojego edzia!:P

Następna kłótnia...no pięknie :D Podr.

Jessica_18

twojego?? znasz go? bueheheheh ten palant nawet by na ciebie nie spojrzał :D:D

cola_1988

hmmmm.... a co Ci w nim tak bardzo przeszkadza?

Dark666Lady

jest pedałem poczytaj w internecie 666-emo:d

cola_1988

Emo? Do Emo mi jeszcze sporo brakuje.

Dark666Lady

hehehe

MilesQuaritch

No i co Ci tak wesoło?

użytkownik usunięty
cola_1988

Mojego kuwa! Mojego!

Jessica_18

cóż... z ryjka najbrzydszy nie jest, ale jego 'talent' aktorski pozostawia wiele do życzenia.. widziałam go tylko w 'zmierzchach' oraz kilku mniejszych rólkach to i ówdzie i chłopak wypada kiepsko.. mniej więcej na tym samym poziomie co nasz rodzime Mhroczki dwa.

a granie wampira nie powinno się ograniczać do: patrzenia spode łba i bycia bladym.. już nawet Eddie Murphy lepiej wypadł jako wampir

użytkownik usunięty
diana6echo

Ja już widzę Eddiego grającego 17-latka. Jebniem od razu Harrisona Forda, co?:P Rola była taka a nie inna, więc Patysiak musiał patrzeć spode łba i być bladym. Czytałam Zmierzch jakis czas temu, ale nie pamietam by ktos mazgnal Edłardo brązową farbą olejną...

zdolność do improwizacji cechuje najlepszych aktorów, a owej zdolności ten chłopak nie posiada.

użytkownik usunięty
diana6echo

Ja potrafię improwizować. Weź wsadź mnie dziewczyno do wózka a będę wyglądać jak noworodek. Bez kitu:P

:D asiek a może zostaniesz moją nałożnicą?? zobaczymy jak świetnie bedziesz improwizować:D na dodatek nagramy to i wstawimy w neta:d ludzie ocenia:D

cola_1988

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.......................... .....................................................xP [zgon wywołany napadem śmiechu]

użytkownik usunięty
cola_1988

Wiesz co chłopcze? Ja nawet nie mam siły na dzieci. Poza tym nie chce by mówili o mnie w faktach...

chłopcze.....;p no na pewno by mowili o tobie w faktach jako fajtłapa łóżkowa :D

cola_1988

Jessico ja tylko jednego nie rozumiem skoro tak nie lubisz Roberta Pattinsona to po co w ogle weszlas na te strone po co w ogole myslisz o nim ja rowniez jak kazdy z nas mam swoich ulubionych aktorow i takich ktorych nie lubie ale tych ktorych nie lubie w sensie tym ze nie podobaja mi sie jako aktorzy a nie jako ludzie bo jacy sa w rzeczwistosci nie wiem bo nigdy ich osobiscie nie poznalam ale jezeli nie podoba mi sie ich gra ktorska to po prostu nie ogoldam filmow z ich udzialem i tyle i nie wypowiadam sie na ich temat i mysle ze Ty tez powinnas umiec rozrozniac jedno od drugiego. Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
cola_1988

Wole być fajtłapą łóżkową niż dewiantem jak ty:-)

dewiantem to ty jesteś ale w łóżku :D labadzio:)

użytkownik usunięty
cola_1988

Większość ludzi odzywających się tak do innych w chwili obecnej (mając lat 50) odzywa się podobnie... i wierz mi lub nie, ich życie nie potoczyło się zbyt dobrze. Może teraz masz szacunek wśród kolegów, ale to się zmieni jak dorośniesz. Jeśli nie będziesz szanował innych oni nie będą szanować Ciebie.

myśle ze pora zakonczyć nasz spór asiek :) sorki za moje brzydkie wypowiedzi w twoją strone:) ale prosze takze bys sie zbytnio nie podniecala nad tym aktorem bo to jest załosne:) i tylko tyle

użytkownik usunięty
cola_1988

Również przepraszam. Przykro mi jedynie, że uznałeś iż się "podniecam" nad tym aktorem. Raz: spójrz na ocenę. Dwa: Nie każdy kto nie dał Pattinsonowi 1 jest psychofanem biegającym na golasa po jego podwórku... Ciekawi mnie jednak skąd takie wnioski wysunąłeś...

nie no twoja ocena wskazuje ze nie jesteś typowa fanką:) dlatego znow zwracam honor:) pozdro

użytkownik usunięty
cola_1988

Wiec Ty jeszcze nie widziales "fanek" podniecajacych sie na samo słowo PATTINSON:)
Jest tutaj gdzies cos na temat ostatniej czesci "Zmierzchu" ktos zalozyl temat, a pod nim ponad 800 wpisow samych "ochów i achów" jaki to on nie jest cudowny, jaka to bedzie tragedia gdy nakreca ostatnia czesc jak to beda przezywac..ehhh.

ciekawe jaki jest przekrój wiekowy tych fanek:D;p;p

użytkownik usunięty
cola_1988

A jak myslisz?:P

no na pewno młody które jeszcze myślą o księciu z bajki;p

Jessica_18

"... nawet bezdomnego zagrać by nie potrafił...", myślę że wcielenie się w rolę bezdomnego jest równie wymagające co wcielenie się w inne postacie, więc nie rozumiem tego co napisałaś.

Jessica_18

Zagrać bezdomnego nie jest rzeczą prostą...

patysia55

tak a jaki w tym problem?

cola_1988

Boże tylko się nie po zabijajcie . Ja go nie lubię , ale to nie znaczy że będę pieprzyła że nie umie grać. Nie każdy jest idealny kurwa jebana mać .

Aimee_duff

aaajeeeee !!! masz racje:) jestem za:)

cola_1988

OBOJE MAJĄ KILKA MIN I MASEK I GRAJA JAK GRAJA ALE CO TAM JA ICH LUBIE

Jessica_18

W przeciwieństwie do Kristen S. on umie grac. I to całkiem nieźle. 6/10 z czystym sumieniem.

Carolly_

obejrzyj The Yellow handkerchiew lub runaways to bedziesz mogła oceniać KRISTEN

Jessica_18

o tak koleżanko!!! ja Cię popieram ten patison to kawał sieroty taki mebelek z niego, nawet w z archiwum X by go nie chcieli żeby zagrał jako statyw.

użytkownik usunięty
_nowa_

Ale Wy macie te porównania ..bezdomny, statyw z Archiwum X ..haha kto jeszcze lepsze wymyśli :)

to nie porównania tylko cała prawda a tym taborecie patisonie

_nowa_

wyjął mi to kolega z ust. ten patison siedzi na trybunach w fifie i jeździ pociągiem w teleexpresie .naprawdę żal mi go byłby lepszym pasterzem niż aktorem. a i nie przypierdalajcie się do założycielki tematu wy nooby

_nowa_

ale ja Roba też lubię, szczególnie w HOW TO BE i BAD MOTHERS HANDBOOK.....BYŁ UROCZY.... teraz trzeba poczekać na 2 kolejne filmy bo na podstawie Sagi Zmierzch nie ma co oceniać to fenomen nie ważne jak grają i tak ich wszyscy kochają (łącznie ze mną... ;) )

_nowa_

ale ja Roba też lubię, szczególnie w HOW TO BE i BAD MOTHERS HANDBOOK.....BYŁ UROCZY.... teraz trzeba poczekać na 2 kolejne filmy bo na podstawie Sagi Zmierzch nie ma co oceniać to fenomen nie ważne jak grają i tak ich wszyscy kochają (łącznie ze mną... ;) )

meggi_1978

a ja go za chuja nie lubię, jest prostakiem i nie ma pojęcia do gry

paraiba

prostakiem jest ktoś kto wyraża się w ten sposób i nie potrafi nic więcej ciekawego napisać....

meggi_1978

no właśnie, czyli ty

paraiba

jaka dojrzała odpowiedź.........

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones