Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

On jest obrzydliwy....żal mi Go....Myśli , że jest wielkim aktorem jak nawet bezdomnego zagrać by nie potrafił...

MilesQuaritch

fajnie ze sa tu jeszcze normalni ludzie tacy jak miles pozdr

Jessica_18

Witam, niezlego zamiesznia sie tu dopatrzylam, a wszystko przez jedna wypowiedz Jess. Kazdy moze miec swoje zdanie, sa zwolennicy i ludzie nastawieni anty, ale kazdy ma prawo do wyglaszania swoich racji. Problem w tym, czy sa one poparte rzeczywistymi faktami. W tym przypadku niestety tak nie jest. Rozumiem, ze mozna nie lubic, moze sie nie podobac-tak, jak wspomnialam, kazdy ma prawo do swojego zdania-ale wypowiadanie sie o grze aktorskiej, to juz inna bajka. Odsylam do ksiazki, to nie tylko jest o wampirach i wilkolakach, ale ma swoja glebie, filozofie, kazdy znajdzie tam cos dla siebie, jest milosc, przygoda, konflikty-bardzo zyciowe, ale nie do tego zmierzam, chodzi mi o to, ze trzeba przeczytac, zeby ocenic gre aktorska Pattinsona. Moim zdanie-podkreslam-MOIM, wcielil sie w postac idealnie, co wiecej, nie wyobrazam sobie nikogo innego w tej roli. Jest mlodym aktorem, ma dopiero 24lata i dojrzewa, w kazdej roli mozna znalezc cos nowego, takze idzie do przodu, a to jest najwazniejsze dla aktora, ze sie nie uwstecznia i probuje, zeby go nie zaszufladkowac. Reasumujac: jesli nie lubisz Pattinsona jako osoby-wporzadku- masz do tego prawo, przypominam, ze nierozwazne jest ocenianie go, jako osoby, po obejrzeniu paru filmow z jego udzialem, bo to ci nie powie jakim jest czlowiekiem-ma specyficzne poczucie humoru, jest mlodym chlopakiem lubiacym imprezy i korzystanie z zycia, a nie powsciagliwym Edwardem Cullenem:)Wszystkich, ktorym sie wydaje, ze go znaja po obejrzeniu zmierzchu, przypomne, ze to jedynie postac-wspaniala, nierealistyczna, idealna, nawet ze swoja slaboscia:)rycerska itd. ale jednak postac, w ktorej wiele osob sie dluzy, a nie w Pattinsonie, ktory jest w rzeczywistym zyciu zupelnie inna osoba, ktora uzyczyla Edwardowi swoja aparycje i to wszystko, przeniosla go ze stron ksiazki, na tasme filmu, abysmy mogli sie spierac, czy nam sie podoba, jak to zrobil, czy jednak nie:)

Jessica_18

Hah, bezdomnego chyba by potrafił.

ArienneMD

No raczej chyba nie bardzo...Kiepska z niego aktorzyna :P

użytkownik usunięty
Jessica_18

Kiepska z Ciebie kobieta:-)

Chrzań się!!! :-)

użytkownik usunięty
Jessica_18

Nie krzycz, bo ci żyłka pęknie:D

Piernicz się z takimi uwagami :P Nara grzybie

użytkownik usunięty
Jessica_18

'' nara grzybie '' - hahaha, o ja piernicze. skąd wzięłaś takie hasełko? ;)

Mam swoje źródła:)

użytkownik usunięty
Jessica_18

Tobie tylko grzyby w głowie. Ogranicz tego redtuba bo ci palce odpadną

Tobie już odpadły :P Dlatego piszesz tu takie głupoty :P

użytkownik usunięty
Jessica_18

Widzisz, bo ja w przeciwieństwie do zbuntowanych nastolatek się, że tak powiem NIE PIERDOLĘ. Napiszę to co mam do napisania, a to czy się komuś podoba czy nie to już mi wisi. Widzisz, tym się różnimy. Ty napiszesz to co Tobie leży jednak jak ktoś Ci odpisze niezbyt przyjaźnie trzęsiesz się jak Chihuahua zimą.

Jestem o wiele mądrzejsza od Ciebie i nie skomentuje tego co napisałaś.

użytkownik usunięty
Jessica_18

Hahaha. A '' skont '' ! Wcale taka mądra nie jesteś. '' Sieć '' cicho. ;-)

użytkownik usunięty
Jessica_18

Nie rozśmieszaj mnie:P

Orzesz... i znowu się uśmiałam ;]

użytkownik usunięty
keshia21

Nie ma śmiania! Z czego się śmiejesz! My tu poważną konwersację prowadzimy z mądrzejszą Jessicą, której dupa służy za kufer!

Eheheh...
Przepraszam! Nie mogę się powstrzymać. ;D;D:D
Okej już ;]
Asiek, ile tu już było takich mądrzejszych, ładniejszych, szczuplejszych i ile się już zmyło...
Jessica, na pewno jesteś najładniejsza i najmądrzejsza w mieście! Gratuluję!

użytkownik usunięty
keshia21

rumianesłowa się bardzo zgadała z Jess... Nie wiem dlaczego, ale mnie osobiście to trochę przypomina... "Fight Club":P

To jesteśmy już dwie... ;]

użytkownik usunięty
keshia21

Aaaa. czyli coś w tym jest:D Jakby się zaprosiło jedną z nich na impreze, to zjawiłyby się wszystkie:P W jednej osobie;D

keshia21

Dziękuje keshia21 :-) Najwyraźniej znasz się na ludziach :) ( Jeśli nie łapiesz o co mi chodzi to jest sarkazm ) :P Bardzo proszę :P

Jessica_18

Tak wiem, znam się na ludziach jak mało kto, ale wytłumacz jeszcze raz...co to jest? A, sarkazm. Już sprawdziłam w słowniku.

użytkownik usunięty
Jessica_18

Musisz się nauczyć rzucać sarkastyczne uwagi. Bo póki co marnie ci idzie. Za jakiś czas MOŻE będziesz nam dorastać do pięt:D

Sporo wiesz na temat sposobności kobiecej dupy, Aśka;P

użytkownik usunięty
MilesQuaritch

sposobności? wyraziłabym to inaczej... przywilejów, bądź korzyści:P
Wiem, bo Jessica cały czas o swojej mówi, że tak wielu tam mieści.

Nigdzie tego nie napisała , a szkoda.

Chyba że na priva ci wysłała.

wlasnie ja ciebie widzialem na red tubie jak cie zyn posuwal szmato wredna

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

ooo nie wiedzialem ze w takim filmie wystapilas no to cie chyba niedojebali

użytkownik usunięty
sasaki_filmweb_filmweb

Chcesz mnie wkręcić do zawodu Twojej matki? Sorry, ja się szanuję.

zostwa moja matke w spokoju dziwko jebana twoja stara sie puszcza na dworcu i daje dupy wszystkim zulom jakie napotka glupia suko twoja stara ruchal gwalciciel i w ten sposup cie urodzila pizdo

użytkownik usunięty
sasaki_filmweb_filmweb

Rozumiem, że jesteś żulem zaczepiającym na dworcu kobiety po pięćdziesiątce... Ojojoj, biedaku. Jakiś dewiant z Ciebie.

dobra przestan juz mowic tam o swoich przygodach na dworcu i lepiej powiedz co ty robisz na komendzie policja to twoi kumple szmato codziennie im ojebiesz gale w zamiana za informacje kazachtanska dziwko

użytkownik usunięty
sasaki_filmweb_filmweb

Skąd o takiego dziecka takie słownictwo... Wychowałeś się chyba w burdelu w klatce jakiejś.

ja sie wychowalem normalnie nie to co ty pod dworcem albo gdzie napisalas ze sie w burdelu wychowywalas ale dobra skonczmy z tymi wyzwiskami bylo mi milo ale wybacz czas to przerwac pszepraszam cie i gitara xD a jak chcesz ze mna rozmawiac to przez gg

użytkownik usunięty
sasaki_filmweb_filmweb

Fajnie, że przeprosiłeś. Szkoda, że udowodniłeś jedynie swoją dziecinność wyzywając mnie przed tym. Na gg może porozmawiamy jak dorośniesz. Pozdrawiam.

Jessica_18

Za to Hayden Christensen z pewnością chętnie zagrałby bezdomnego i to rewelacyjnie:) Na szczęście Pattinson grywa lepsze role, a ta nieszczęsna Saga nie jest jedynym filmem, z którego go znamy... Bo sorry; ja Christensena kojarzę tylko z Gwiezdnych Wojen;P To Ci dopiero aktor wybitny...Talentem zwala z nóg (dosłownie)!

MinnIe27

No tu to przesadziłaś! Hayden miał by zagrać bezdomnego?! Chyba jakiś totalny kołek zaproponował , by Mu taką rolę...Po za tym On grywa dużo lepiej i do takiego poziomu by się nie zniżył :P Jak widać znam się dużo lepiej na aktorach i filmach , a nie Wy drogie koleżanki :P No trudno...
Gustujcie dalej w takich bufonach jak Pattinson czy w zadumanej w sobie Kristen :P

użytkownik usunięty
Jessica_18

Bla bla bla. <ziewa>

Jessica_18

Może dlatego, że same jesteśmy "zadumane" w sobie...
Specjalnie robisz te błędy, czy znowu burza była?

keshia21

To pewnie z nerwów, ciśnienie skacze, litery się mylą.... nic więcej.

użytkownik usunięty
Dark666Lady

Przekichane. W wieku 12 lat chorować na nadciśnienie...

no wiesz naoglądała się mrożących krew w żyłach horrorów ( Słoneczna Sonny, Hannah Montana, Czarodzieje z Waverly Place )

Mam 16 lat Wy moje kochane trolle :P

Jessica_18

Jakoś nie widać, kochany pokemonku (^.^)

Jessica_18

łahahahah 16 lat. to mnie zaskoczyłaś . jeżeli nawet prawda. to młodaś ! głupiaś ! gimnazjum, hormony, pieluszki ledwo zdjęłaś ..... sweet sixteen ! tralala;d;d trolle to ludzie zakładający tematy bez sensu.. próbujący sprowokować ludzi jak ty :D

użytkownik usunięty
Jessica_18

O, dobrze wiedzieć. Kiedy kończysz tą 16? I kto ci te narkotyki kupuje, że tak ci mieszają w bani? Poza tym... dość późno dostałaś pierwszą miesiączkę...

Mam to już dawno za sobą :P
Jak widać Ty nie....
Nie denerwuj się tak chyba nie chcesz dostać zawału co :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones