Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

On jest obrzydliwy....żal mi Go....Myśli , że jest wielkim aktorem jak nawet bezdomnego zagrać by nie potrafił...

Jessica_18

Oooo...a ja myślałam że ten temat jest już martwy...

Dark666Lady

on się nigdy nie skonczy:D;p;p

użytkownik usunięty
cola_1988

Jeszcze z 8 stron trzeba naskubać.

Damy rade?

użytkownik usunięty
Dark666Lady

spróbujemy;)

ja też pomogę:D mogę??

użytkownik usunięty
cola_1988

możesz

użytkownik usunięty
cola_1988

możemy się powyzywać. matole bez szkoły:P

Asiek atakuje po ambicjach...czy cola odpowie?

odpowiem ale z kulturą :D nie zniżę się do jej poziomu:D natomiast co do szkoły to nie masz racji:D asieku

użytkownik usunięty
cola_1988

no dobra. nie wyzywajmy siem...

niech się w koncu skończy ten temat

sonnenEW

czemu?

no widzisz:D jednak mozna:d:D hahahha!!!

użytkownik usunięty
cola_1988

jeszcze 8 stron ojojojoj

cola_1988

cola i Asiek dochodzą do porozumienia...sonnenEW nalega by skończyć temat...


CDN.

Dark666Lady

sonnenEW jak nie pasuje to niech nie wchodzi i nie czyta buahahaha!!!:P

użytkownik usunięty
cola_1988

Raz raz raz

Jessica_18

Nie uważam go za przystojnego,wręcz przeciwnie, ale nie będę obrażać go w internecie,bo to jest po prostu ohydne. Pattinson dobrze zagrał w Czarze Ognia, ale Zmierzch... Hmm... zdecydowanie gorzej.

Amel_x3

nie znasz sie;p

użytkownik usunięty
cola_1988

a ja sie znam i jak widzę patinsonka to mi sie papa smieje bo on ma takie zajebiste pekaesy!!!

przyznam są najlepsze:D i chyba sobie takie kupie:)

cola_1988

Chciałabym , żeby wszyscy co tutaj piszą nie przyjemne rzeczy po moim adresem wiedzieli , że ten temat z mojej strony jest już nie aktualny .
Może dla niektórych to trochę dziwne , ale Pattinson w moich oczach nie jest już taki zły.
Pisząc to wszystko tak naprawdę nie zastanawiałam się nad reakcją innych użytkowników tego portalu ,ani nad swoim zdaniem na temat tego aktora , np. teraz. Napisałam wtedy to wszystko , bo przeczytałam nie przyjemne informacje na temat Roberta. Byłam zła na to wszystko itd. Chciałabym też przeprosić osoby , które uraziłam czyli fanów i fanki Roberta Pattinsona .

Jessica_18

Amen...

użytkownik usunięty
Jessica_18

Ja fanką nie jestem :P ale lubię go..
A do Ciebie mam pytanie? Czemu zmieniłaś zdanie na jego temat?
Jeśli nie oglądałaś "Remember me" z R.Pattinsonem w roli głównej..to polecam :) wtedy może nie będzie się tylko kojarzył z "tym" wampirem ze "Zmierzchu" :)

Sama nie wiem czemu zmieniłam zdanie .
Tak jakoś wyszło :)
Ale to nie znaczy , że nagle stałam się jego fanką.
Po prostu już mnie tak nie drażni jak wcześniej :)

użytkownik usunięty
Jessica_18

Aaaa widzisz, wpływ przebywania w odpowiednim towarzystwie;)

Jessica_18

Proces resocjalizacji zakończony. :P

keshia21

nie! bo ja go nie lubie:Di wstawie mu jeden:D buahahaha!!! i wiecie co:D zajebiscie wygląda na 2 zdjęciu z rozjebanym ryjem:D:P:P

użytkownik usunięty
cola_1988

głupiś. widziałeś jego pena? ma zajebiaszczego pena!

cola_1988

na pewno zajebiściej niż z przypudrowanym...

użytkownik usunięty
keshia21

on jest najzajebistszy. on ma zajebiste łoczka, jak taki japoniec:) jak mike shinoda nomanie eeej

loczków nie widziałam :(
A kto to ten shinoda? nie znam...

użytkownik usunięty
keshia21

Ehehehe, ja tam widziałam loczki. Dużo ich ma, widać w tym... Little Ashes tym:P
A Spike Ssijloda to taki zajebiaszczy raper.

dobra jestes:D

użytkownik usunięty
cola_1988

Jestem tutaj kwiatuszkiem błyszczącym niczym złoto, które swą prostotą sprawia radość tym wszystkim, którzy mają serce czyste i wielkie.

użytkownik usunięty
cola_1988

Jesteś z Trzcianki? Z tej Trzcianki co ta panna YCD wygrała? Z tej Trzcianki koło Poznania????
WY WSZYSCY JESTEŚCIE TACY SAMI! <foch>

;D

użytkownik usunięty
keshia21

Hej Kotek:D

Hej Myszko :)
Co słychać?

użytkownik usunięty
keshia21

Zima za oknem. A u cie

u mnie też zima, ale śniegu nima ;)

keshia21

a teraz? jest snieg??:P

użytkownik usunięty
cola_1988

teraz wszedzie jest snieg...

keshia21

Ano jest...ale sanek nie ma :( Jak to tak, bez sanek...

tak dokładnie przez tą trzcianke sie jedzie nad morze:D

Jessica_18

Czasem to aż zaczyna robić się fascynujące jak ludzie szukają kontrowersji. Krytykujesz go, nie potrafisz nawet tego uargumentować, a stawiasz mu ocenę 9/10.

fllaczek

nic dodać nic ująć. Swoją drogą fascynują mnie ludzie, którzy poprzez stawianie przecinków co dwa wyrazy starają się podkreślić swój poziom intelektualny, jak i umiejętności polonistyczne (które ewidentnie mają na celu podkreślić intelekt, którego zwykle im brak). Co do tematu to antyfanom Roberta polecam obejrzeć wywiady z jego udziałem. Może zmieni to trochę postrzeganie tego człowieka przez pryzmat zmierchu, lub informacji z pudelka itp. W rzeczywistości jest on bardzo skromnym chłopakiem z świetnym, brytyjskim poczuciem humoru.

cedric_95d

chyba czegos nie rozumiem krytykujesz mnie bo stawiam znaki interpunkcyjne

No rzeczywiście.. Bo przecież milej się czyta jak nie stawia się znaków interpunkcyjnych (:

fllaczek

nie krytykuje ciebie, krytykuje "inteligentnych" pseudofanow powyzej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones