Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

On jest obrzydliwy....żal mi Go....Myśli , że jest wielkim aktorem jak nawet bezdomnego zagrać by nie potrafił...

MilesQuaritch

no nie wiem jak można porównać HSM do Zmierzchu . ;x inna kategoria zacznijmy może od tego.

MilesQuaritch

Miles tu nie chodzi o to, czy zasługują czy nie. Nieporozumieniem jest to, kiedy oglądasz "Zmierzch", nie podoba Ci się i wiesz, że za żadne skarby się do tego nie przekonasz, a mimo to oglądasz dwie następne części po to, żeby dać 1/10, albo dajesz 1/10 bo reszcie bo nie podobała Ci się pierwsza część. To samo z HP...którego sama nie lubię więc nie oglądam/ czytam.
Tylko masochiści katują się do tego stopnia, żeby oglądać znienawidzone filmy, czytać o znienawidzonych aktorach czy oglądać (gdziekolwiek) ich znienawidzone pyski...

keshia21

Oni są prawie jak EMO lubią zadawać sobie ból XD

Dark666Lady

Ja tam bym się pewnie wolała chlastać, niż oglądać HSM na przykład....

keshia21

Mniej szkodliwe na umyśle XD

Dark666Lady

Głupie jest także ciągłe traktowanie innych forumowiczów na zasadzie podgatunku ze względu na ich gust... A Jessica tak właśnie się zachowuje!!!! Obraża, rzuca bezpodstawne oskarżenia, a potem robi z siebie ofiarę, bo to ona jest niby strasznie pokrzywdzona:( Obsmarowuje Pattinsona, a dostaje kociokwiku na sam widok Haydena Christensena... Przecież to chore!!!!!!!!!!! Sama podkochuje się w gościu z telewizora, a obraża inne laski zakochane w Pattinsonie:)

keshia21

Czyli mamy na forum niegrzeczne dziewczynki, masochistki?Fajnie;P

MilesQuaritch

Odrobina bólu który sama sobie zadaje uodparnia na silniejszy zadany przez kogoś innego ;)

Dark666Lady

Przypalałaś się lutownicą? Wypas, polecam.

MilesQuaritch

Nie rąbałam sikierą

Dark666Lady

Siekierą nie sikierą głuptasku, oj pała z ortografii jak nic Ci się należy.

MilesQuaritch

Nieraz miałam treść wypracowania 5, ortografia 1, co poradzić takie życie nikt nie jest idealny.

użytkownik usunięty
MilesQuaritch

to literówka pajaczku. o, sorry!! wybacz!! pajĄczku

Jako humanistka rozumiesz co znaczy poprawna ortografia, prawda?

użytkownik usunięty
MilesQuaritch

literówka nie jest błędem ortograficznym;) błędem ortograficznym jak sama nazwa wskazuje jest błąd, który robi osoba nieznająca ortografii i jej zasad. Typu: FZHUT słońca

Pszestań mnie połuczać, też jestem humanistą.

MilesQuaritch

Jesteś sfrustrowaną absolwentką polonistyki Aśka ?;P

Roboty ni ma a palić się chce, nie?;P

użytkownik usunięty
MilesQuaritch

Chciałam cię oświecić, bo trochę zagubiony się wydawałeś. A robota jest:P

MilesQuaritch

Ofkors...najlepsze jest wyrywanie sobie paznokci nawzajem... Mega impreza! Polecam.

keshia21

Paznokci? A czego ja potem do samoobrony urzyję? XD

Dark666Lady

Zębów, kochana, zębów...

keshia21

Eee porządna opieka dentystyczna jest droga szkoda mi.

Dark666Lady

Oj tam szkoda od razu. Do roboty się weź, kasę zarabiaj to Ci nie będzie szkoda...się robi się ma, nie ;p

keshia21

No tak, ale po co psuć coś co jest dobre? żeby wydaćna naprawe?

użytkownik usunięty
keshia21

Daruje Ci:D

Heh dzięki...
Raspberry, każdy artysta ma swoją Muzę ;]

keshia21

Moją jest Expendables, Sylwek i jego mega wypasiona ekipa, nikt mi nie wmówi że Zmierzchy i Pottery to w porównaniu z tym filmem ambitne kino.

MilesQuaritch

W filmach z Sylwkiem i resztą twoich muz też często nie ma ciekawej fabuły, ale lepiej jak walą się po mordach niż na ekranie krąży wampir z miną zbitego psa.

Dark666Lady

I jak kobieta jest ładna i trzeba w jej imieniu parę ryjów obić. I tam tak było;D

MilesQuaritch

Tz. jak sylwetka kobiet nie jest nadmiernie rozbudowana, ot takie tło i nic więcej.

MilesQuaritch

Tak nie ma to jak porządny film z napakowanymi facetami tryskającymi testosteronem.

Dark666Lady

Nie? ;D

MilesQuaritch

Dziewczyny może to podniecać, ale faceta (jesteś facetem prawda?) cóż może to świadczyć o kompleksach lub o odmiennej orientacji XD

Dark666Lady

Po prostu mam sentyment do takich produkcji bo się na nich wychowałem.

MilesQuaritch

Ja też, wiesz typowa córeczka tatusia syna nie ma to ze mną oglądał mordobicia XD

Dark666Lady

No i dobrze, lepsza taka córka niż żadna. I po dyskotekach się nie szlaja, tylko filmy z Sylwkiem obczaja.

MilesQuaritch

Na dyskoteki nie chadzam gdyż muzyka która jest tam grana nie należy do moich ulubionych, mam nieco inne gusta.

Dark666Lady

Lady GaGa połker Fejs

MilesQuaritch

Lady jest fajna ale jej akurat nie słucham wolę metal, rock, alternatywe

Dark666Lady

Lubisz Roba Zombie? Niezły madafaka- mój guru z okresu licealnego.

MilesQuaritch

Co oznaczają te trzy szóstki? Lubisz czarne msze?;P

MilesQuaritch

to do dark666lady...

MilesQuaritch

Na innej stronie mam taki sam nick ale samo DarkLady było zajęte wię dodałam coś diabelskiego i tek jakoś zostało. A co do czarnych mszy to na swoje bierzmowanie ubrałam się jak satanistka (długa czarna suknia, długie ciemne włosy) i od kilku osób usłyszałam że wyglądam jak bym miała brać udział w rocznych rytuałach.

Dark666Lady

Co sądzisz np. o Dolphie Lundgrenie?

Dark666Lady

Oglądałam go tylko w Uniwersalnym Żołnierzu i w Drzewie Jozuego ale dawno więc trudno mi oceniać jego talent aktorski, a jego życie prywatne mnie nie interesuje

Dark666Lady

Ja się pytam o talent właśnie bo w privie byś raczej u niego szans nie miała.

Dark666Lady

Nawet bym szansy nie szukała

Dark666Lady

Żartowałem, nie denerwuj się Słońce.

MilesQuaritch

Eeeee.... Słońce?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones