film

Czego dusza zapragnie

Absolutely Anything
2015
1h 25m
5,9 17 050
ocen
5,9 10 1 17050
4,8 6
ocen krytyków
Nauczyciel przeżywa serię nieszczęśliwych wypadków po tym, jak odkrywa u siebie magiczne moce. Zobacz pełny opis
Czego dusza zapragnie zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Neil wszechmogący
Jones nie stawia na oryginalność. Nie atakuje nas również agresywnym humorem na pograniczu dobrego smaku. Jego... ... czytaj więcej
Czego dusza zapragnie
Zwiastun nr 1 (polski)
Czego dusza zapragnie
Zwiastun nr 1
nr 1 (polski) 2015-07-02T13:28:06 https://fwcdn.pl/webv/66/31/36631/thumbnail2.36631.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/174/644574/czego_dusza_zapragnie___polski_zwiastun__premiera_14_sierpnia_2015_.vp9.720p.webm

Zwyczajny z pozoru nauczyciel gimnazjum Neil Clarke odkrywa w sobie magiczne moce. Może brzmi to trochę nieprawdopodobnie, ale to szczera prawda: wystarczy, że Neil ruszy małym palcem, a wszystko co sobie wymyśli staje się faktem. W ten właśnie sposób może sprawić, że gdzieś w czarnej dziurze zniknie banda rozwrzeszczanych bachorów z jegoZwyczajny z pozoru nauczyciel gimnazjum Neil Clarke odkrywa w sobie magiczne moce. Może brzmi to trochę nieprawdopodobnie, ale to szczera prawda: wystarczy, że Neil ruszy małym palcem, a wszystko co sobie wymyśli staje się faktem. W ten właśnie sposób może sprawić, że gdzieś w czarnej dziurze zniknie banda rozwrzeszczanych bachorów z jego klasy, albo że jego kumpel z brzydkiego nudziarza zmieni się w obiekt kobiecych westchnień na wzór niejakiego Greya o wielu twarzach. Skromny dotąd i niepozorny Neil Clarke wkrótce przekona się, że magiczne moce to nie żarty i trzeba bardzo ostrożnie się nimi bawić.

dystrybucja
Monolith Films
studio
Bill and Ben Productions / GFM films
tytuł oryg.
Absolutely Anything
inne tytuły
Absolutely Anything Wielka Brytania
Absolutely Anything Nowa Zelandia
więcej
Początkowo Gemma Arterton i Benedict Cumberbatch zatrudnieni byli jako odtwórcy głównych ról, jednak ostatecznie zniknęli z obsady filmu.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Bardzo spoko brytyjska komedia, z lekką wyczuwalną obecnością Monty Pythona.
Szkoda, że ludzie nie doceniają takiego abstrakcyjnego humoru...

lekka sympatyczna komedyjka z kilkunastoma naprawdę zabawnymi scenami. myślę że z pośród tego co aktualnie na koniec wakacji jest serwowane w kinach to najlepszy wybór :)

Super komedia.

ocenił(a) film na 8

Kto z nas by nie chciał mieć takich mocy? ;D.Dużo śmiesznych momentów,a najlepszy ubaw z tego gadającego psa,szkoda tylko że ten film taki krótki.Oceniam 8/10 i jak najbardziej polecam.Komedia w sam raz na wyluzowanie się i na poprawę humoru ;).

Szkoda że oprócz głosów których użyczyli bossowie z Monty Pytone'a mało ich humoru.
Hoć z drugiej strony ich poczucia humoru mogłaby dzisiejsza widownia nie strawić do końca i wyszłaby z lekkim niesmakiem z kina .
Osobiście uwielbiam tych Panów.

Jest ok :D

ocenił(a) film na 8

Scena z kościotrupem, zwłaszcza przy odpowiednim tłumaczeniu, mistrzowska :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones